1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor 2016 Birleşme partisinde neler yaşandı?
Survivor 2016 Birleşme partisinde neler yaşandı?

Survivor 2016 Birleşme partisinde neler yaşandı?

Survivor birleşme partisinde eğlenceli dakikalar yaşandı! Survivor 2016 dün akşam ekrana gelen son bölümde Birleşme partisi heyecanı yaşandı.

A+A-

Yarışmacıların söylediği şarkılar için oylama yapıldı. Bazı yarışmacıların şarkı performansı ise kahkahaya boğdu! Survivor Birleşme partisi hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde...

Survivor finale yaklaştıkça yarışmacılar arasındaki gerilim büyüyor. Survivor'da Nagihan, konsey sonrası Yattara’ya Atakan ile olan konuşmasını anlattı.İşte Survivor'da yaşananlar... Survivor'da Nagihan, konsey sonrası Yattara’ya Atakan ile olan konuşmasını anlattı. Nagihan, Atakan’ın bireysel dokunulmazlık yarışmasını Semih kazanırsa Nagihan’ın adını söyleyeceğini söylediğini anlattı. Nagihan, Semih’in Ünlüler’de yazacağım en son kişi sensin dediğini söyledi. Nagihan ile Yattara’nın konuşmasının davetsiz bir misafiri daha vardı.
 
Atakan, gizlice konuşmalarını dinlediği Nagihan ile Yattara’nın yanına gelerek, konuşulanları suratıma da söyleyin dedi. Nagihan, Atakan’ın bir erkeğe yakışmayacak şekilde kendilerini dinlediğini söyleyerek, Atakan’ı suçladı.
 
NAGİHAN’IN SÖYLEDİĞİ ŞARKI GÜLDÜRDÜ!
 
Özellikle Nagihan herkesi gülme krizine soktu. Nagihan söylediği şarkıyla hem izleyenleri, hem Acun Ilıcalı’yı, hem de jüri ve yarışmacıları gülme krizine soktu. Nagihan’ın şarkı söyleme videosu internette Gizem Kerimoğlu Oğuzhan Koç’tan 3, Seda Bakan’dan 7, Esat’tan 3 puan alarak 13 puan topladı. İbrahim de 13 puan toplayan yarışmacı oldu. Survivor Birleşme Partisi şarkı yarışmasında Nagihan sonuncu oldu ve ilk 3’e giren yarışmacı da iki performans sergileyecekti. Survivor söyle bakalım şarkı yarışmasında Gizem Memiç 27 puan ile lider oldu, ardından Serkay 25 puanla ikinci, Yunus Günçe ise 24 puan ile üçüncü oldu. İşte bu üç isim bir kez daha performanslarını gösterdi. Peki, Survivor 1 Mayıs 2016 birleşme partisinde şarkı yarışmasını kim kazandı, birleşme partisi ödülünü kim kazandı?
 

 --2138600.jpeg
İKİNCİ PERFORMANSLARDAN SONRA KAZANAN İSİM BELLİ OLDU
 
Survivor 2016 şarkı yarışmasında ilk 3’e kalan isimler ikinci performanslarını sergiledi. İlk olarak sahneye çıkan Gizem Memiç söylediği şarkıyla Oğuzhan’dan 8, Seda’dan 9 ve Esat Yontuç’tan 9 puan alarak 26 puan’a ulaştı. Daha sonra Yunus Günçe çıktı sahneye ve Yunus da jüriden 20 puan topladı ve elenen isim oldu. Serkay sahneye çıktı ve şarkı sözlerini unuttu, Halil Sezai’nin ‘İsyan’ şarkısını söyleyen Serkay ikinci performansta düşüklük yaşadı. Peki, Survivor şarkı yarışmasını Serkay mı kazandı Gizem Memiç mi?
 
GİZEM MEMİÇ VE SERKAY FİNALDE!
 

 --2138601.jpeg
1 Mayıs 2016 şarkı yarışmasını kazanan isim jürilerin verdiği puanlarla belirlendi. Finale kalan Gizem Memiçoğlu ve Serkay arasındaki oylama merakla bekleniyordu. Serkay jüriden toplamda 24 puan topladı ve şarkı yarışmasında ikinci oldu. Gizem Memiç jüriden en çok puan toplayan isim oldu ve Birleşme Partisindeki şarkı yarışmasında birinci oldu ve ödülü kaptı. Gizem Memiç önümüzdeki sezon Survivor Birleşme Partisine bir arkadaşıyla beraber katılacak. 
 
Survivor'da Oyun sırasında Ödül oyunu sırasında Efecan ile yarışan Semih, isabetli atışlarıyla iki topunu attıktan sonra bir top daha sokarak 'Bu da üç' şeklinde Gönüllülere bakarak bağırdı. İşte Survivor'da dün akşam yaşananlar ve Semih'in geçen hafta yaşadığı SMS şoku...
 

 --2138602.jpeg
SURVİVOR'DA CUMA GECESİ NELER YAŞANDI
 
Survivor'da dün akşam ödül oyununu Ünlüler takımı ezici bir üstünlükle elde etti. Gönüller takımından Damla'nın sakatlığı Survivor'un son bölümünde yürekleri ağaza getirdi. Peki Survivor'un yeni bölümünde dün akşam başka neler yaşandı? İşte Survivor'da Semih'in yaşadığı SMS şoku ve haftanın özeti Survivor'da gönüllüler takımı bir önceki oyunda kazandığı buzdolabı ödülünün keyfini çıkardılar. Tek tek yapılan röportajlarda herkesin ısrarla bahsettiği konu bir gece öncesinin adada ne kadar keyifli geçtiği üzerineydi. Survivor'da gönüllüler takımının kazandığı ödül son bölüme damga vurdu. Ödülü kazandıkları akşam neredeyse sabaha kadar buzdolabının içindekileri yemekle meşgul olan gönüllüler adası, sabah kahvaltısınla da ödülün her anını keyfe dönüştürdüler. Peki Survivor'da bu hafta başka neler yaşandı? Dominik’te yine ilginç bir ödül oyunu oynandı. Yarışmacılar gözleri kapalı bir şekilde birbirlerinin sırtındaki flamaları çekmeye çalıştı ve flamayı ilk kaldıran sayı alıyordu, iki sayıyı alan takımına sayıyı kazandırıyordu. Ünlüler takımı 28 Nisan Survivor ödül oyununda öne geçmeyi başardı ve skoru 3-1’e getirdi . Ancak daha sonra Gönüllüler de Gizem Memiç, Efecan ve İbrahim sayıları alarak 4-3 öne geçmeyi başardı. Skor 4-3 iken Gizem Memiç ve Ezgi Avcı karşı karşıya geldi ve 2 sayıyı da kazanan isim Gizem Memiç olunca Gönüllüler 5-3 öne geçti.
 
Survivor 2016‘da 26 Nisan Salı sms oylama sonuçları nasıl oldu?
 
İşte son oylamanın şaşırtan sonuçları Survivor‘da Birleşme Partisi öncesi son eleme yaşanmış ve Semih Öztürk, Gizem Kerimoğlu, Serkay Tütüncü ve Tuğba Özay elemeye kalmıştı. Yapılan SMS oylaması sonucunda Tuğba Özay adaya veda etmişti. SMS oylaması sonucu birinci çıkan yarışmacı herkesi şaşırttı! Survivor’da SMS oylaması sonucu Serkay Tütüncü birinci çıktı. Haftalardır birinci çıkan Semih Öztürk’ün Gizem Kerimoğlu ile birlikte eleme oylamasına girmesi oylarını da etkiledi. Semih’in fanlarının Gizem Kerimoğlu’nun da adada kalması için ona da oy attığı ve Semih’in oylarının bu sebeple Serkay’ın gerisinde kaldığı iddia edildi.
 
Semih’in gerçek oy potansiyeli gelecek haftalarda gün yüzüne çıkacak. Semih Öztürkün Gizem Kerimoğlu olmadan gireceği ilk SMS oylaması merakla bekleniyor.

HABERE YORUM KAT