1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sürpriz oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda!
Sürpriz oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda!

Sürpriz oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem'in kadrosuna yeni bir isim katıldı.

A+A-

Gülbahar Sultan rolünü oynayacak güzel isim kim? Kadrosuyla göz kamaştıran Muhteşem Yüzyıl Kösem sürpriz isimle daha güzel olacak. İşte tüm detaylarıyla Muhteşem Yüzyıl Kösem...

Ekranların devam niteliğinde olan dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem beğeniyle izleniyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosuna Gülbahar Sultan rolünü oynamak üzere Ayça Kuru dahil edildi. Güzelliğiyle göz kamaştıran isim Ayça Kuru Muhteşem Yüzyıl Kösem'in gücüne güç katacak. Peki Ayça Kuru kimdir?Şimdi Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosuna katılan güzel isim Ayça Kuru'yu biraz daha yakından tanıyalım...

AYÇA KURU KİMDİR?

Ayça Kuru 29 Temmuz 1987 tarihinde Egenin incisi olan İzmir ilinde dünyaya geldi. Popüler yaşama model olarak giriş yapan ünlü oyuncu ayrıca bale konusunda da yetenekli bir kişidir. Ailesinin desteğiyle yaklaşık olarak bale sanatı ile 10 yıl kadar ilgilenen oyuncu güzelliği tescillenmiş bir isimdir. Bunu söylüyor olmamızın temel sebebi kendisinin Miss Turkey ve Miss Ege gibi güzellik yarışmalarında derece almış olmasıdır.
 

 --2117119.jpeg
İşletme ve hemşirelik bölümü mezunu olmasına rağmen popüler yaşamda yer almayı tercih eden Ayça Kuru, yurt dışında da uzun süre boyunca eğitim almıştır. Kendisini modellik alanında iyi bir şekilde geliştiren Ayça Kuru Hanımefendinin ayrıca bildiklerini başkalarına aktarmak adına eğitmenlik yaptığı da biliniyor. Ayrıca kendisinin birçok eğitim kuruluşunda eğitim vermeye devam ettiği bilinmektedir.
 

Popüler yaşama model olarak girmiş olan Ayça Kuru, hep yer almak istediği oyunculuk alanında da başarısını kanıtlamış bir isimdir. Bu başarısına ulaşmak adına kendisinin uzun süre boyunca çeşitli tiyatrolarda eğitim aldığı ve eğitim almaya devam ettiği biliniyor.
 
Dizide ‘Gülbahar Sultan’ı oynayacak Kuru, Sultan Ahmed’ten Bayezid adında 10 yaşında bir çocuğu bulunan şehzade annesi olacak. Oyuncu, “İnsanların ilgi ve merakla izlediği bir dönem dizisine dahil olmak beni çok gururlandırdı” dedi.
 

HABERE YORUM KAT