1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Sur'da tartışma yaratan fotoğraflar
Sur'da tartışma yaratan fotoğraflar

Sur'da tartışma yaratan fotoğraflar

Diyarbakır Valiliği, Sur'dan 14 kişinin tahliye edildiğini açıkladı.

A+A-

Valiliğin açıklamasının ardından Sur'da çekildiği belirtilen fotoğraflar sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. Valilik yetkilileri, fotoğraflarla ilgili bilgi sahibi olmadıklarını belirtti.
 

 Diyarbakır’ın Sur ilçesinde sokağa çıkma yasağı ve operasyonlar 2 Aralık’tan bu yana sürüyor. Diyarbakır Valiliği, bölgede kadın ve çocukların olduğuna dair ihbarlar üzerine dün saat 16.00 ile 17.15 saatleri arasında yeniden güvenlik koridori açıldığını, 1’i çocuk, 2’si kadın 14 kişinin tahliye edildiğini açıkladı.Valilik açıklamasında “Güvenlik güçlerimize ulaşan vatandaş olması durumunda güvenli bölgeye tahliye edilecektir. Teslim olan BTÖ mensubu olması durumunda da ilgililer adli makamlara teslim edilecektir” denildi.

201603081106_56de900567b0a93694abf220.jpg

7 ERKEĞİN ÇIPLAK OLARAK GÖRÜLDÜĞÜ FOTOĞRAFLAR
Valilik açıklamasının ardından Sur’da çekildiği belirtilen ve duvar dibinde 7 erkeğin çıplak olarak görüldüğü fotoğraflar basına ve sosyal medyaya yansıdı. Haber 7'de yer alan habere göre, sosyal medyada tartışma yaratan fotoğrafların ardından Valilik yetkilileri fotoğraflarla ilgili bilgi sahibi olmadıklarını belirtti.

Kaynak: (Hürriyet / Radikal)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler