1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sur'da 1 Mayıs Kutlandı
Sur'da 1 Mayıs Kutlandı

Sur'da 1 Mayıs Kutlandı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Sur Belediyesi Eş Başkanı Seyid Narin, belediye çalışanlarının 1 Mayıs'ını kutladı.

A+A-
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü vesilesi ile Sur Belediyesi Eş Başkanı Seyid Narin, Belediye-İş Sendikası Başkanı Vezir Perişan ve sendika yöneticileri ile Sur Belediyesi Eş Başkan Yardımcısı Naşide Buluttekin Can Sur Belediyesi çalışanlarının İşçi Bayramını kutladı.
 
 
Seyid Narin ve beraberindekiler hizmet binasını gezerek çalışanlarla bayramlaştıktan sonra Sur Belediyesi şantiyesini ve Zabıta ve Kültür Müdürlüğü'nüziyaret ederek buradaki çalışanlarla bayramlaştı. Narin, zabıtada çalışan arkadaşların belediyenin halk arasında yüzü olduklarını ve Sur İçini ziyaret eden yurttaşlara belediyeyi tanıttıklarını belirtti. Narin, “Sizler duruşunuzla, yurttaşlarla olan iletişimizle bizleri temsil ediyorsunuz. Bu noktada sizlere zorlu ve sabır gerektiren bir görev düşüyor” dedi. Narin, 1 Mayıs'ın ülkemizde ve dünyada anlamına uygun olarak dostluk, dayanışma ve bayram havası içerisinde kutlanmasını dileyerek, çalışanlara karanfiller dağıttı.
 
 
(Özgür Haber)

HABERE YORUM KAT