1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sur Eşbaşkanı Narin esnaf ziyaretinde
Sur Eşbaşkanı Narin esnaf ziyaretinde

Sur Eşbaşkanı Narin esnaf ziyaretinde

Sur Belediyesi Eşbaşkanı Seyid Narin seçimlerden sonraki ilk esnaf ziyaretini gerçekleştirdi. Sur İlçesi, Bağıvar (Kabê) ve Çarıklı mahallelerinde bulunan esnafları ziyaret eden Narin, esnaflara destekleri için teşekür etti.

A+A-

30 Mart yerel seçimlerinden başarı ile çıkan Sur Belediyesi Eş Başkanı Seyid Narin, seçim sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında ilçeye bağlı daha önce köy olan ancak seçimden sonra mahalle statüsüne kavuşan Bağıvar (Kabê) ve Çarıklı mahallelerinde bulunan esnafla bir araya geldi.

Ziyarette esnaflara göstermiş oldukları ilgi ve destekten dolayı teşekkür eden Narin, "Her kes bu seçimde duruşunu gösterdi. BDP olarak belediyeyi halkın desteği ile tekrar kazandık. Beraber çalışıp bir birimize destek olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Halkımızla beraber her alanda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu 5 yıl içerisinde sizlerinde desteği ile ilçemizin bütün sorunlarını en aza indirmek için uğraş göstereceğiz" dedi.

Ziyaret sırasında memnuniyetlerini dile getiren esnaflarda belediyeden iyi bir hizmet beklediklerini ifade ederek, belediye başkanlarının kendilerini yalnız bırakmamaların istedi.

HABERE YORUM KAT