1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Sur Eş Başkan adayları esnaf ziyaretinde
Sur Eş Başkan adayları esnaf ziyaretinde

Sur Eş Başkan adayları esnaf ziyaretinde

BDP'nin Sur Belediyesi Eş Başkan Adayları Seyid Narin ve Fatma Şık Barut seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaretinde bulundu.

A+A-
BDP'nin Sur Belediyesi Eş başkan adayları Seyit Narin ve Fatma Şık Barut ve BDP ilçe yöneticileri, Bağıvar Kâbe esnafını ziyaret ederek yapılacak olan "Rojava halkı Cenevre 2 çözüm toplantısına siyasi statüleriyle katılmalıdır" mitingi için bildiri dağıtıldı.
 
Eş başkan adayları bildiri dağıtırken, konuya ilişkin esnaf ve halkla sohbetler etti. Eş başkanlar ve BDP'li yöneticilerden oluşan heyetin esnaf ve halk tarafından mitinge katlım konusun da olumlu tepkiler aldı.
 
Esnaf ziyaretinin ardından açıklama yapan BDP Sur Eş Başkan adaylarından Seyit Narin, "Yaptığımız ziyaretler sırasında esnafların bize gösterdiği muameleden dolayı teşekkür ediyorum ama bizlerin şu anda en önemli önceliği olan “ Rojava halkı Cenevre 2 çözüm toplantısına siyasi statüleriyle katılmalıdır” çağrısında Diyarbakırdan büyük ses olmaktır. Ayrıca  buradaki diğer sorunları da dinledik ve bu  sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız" diye kaydetti. 

HABERE YORUM KAT