1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Sur Belediyesine yapılan saldırı
Sur Belediyesine yapılan saldırı

Sur Belediyesine yapılan saldırı

DİYARBAKIR - Diyarbakır Sur Belediyesi'ne yapılan saldırı kınandı.

A+A-

DİYARBAKIR - Diyarbakır Sur Belediyesi'ne yapılan saldırı kınandı.Akşam Sur Belediyesi'ne yapılan saldırıyla ilgili olarak Sur Belediyesi önünde basın açıklaması yapıldı. Açıklamaya Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) İl Başkan Yardımcısı Emin Yılmaz, Sur Belediye Başkan Yardımcısı Azize Kutlu, BDP il ve İlçe teşkilatı üyeleri ile belediye çalışanları katıldı.

Sur Belediye Başkan Yardımcısı Azize Kutlu yaptığı açıklamada, dün akşam saatlerinde kimliği beli olmayan kişi ve kişilerce yapılan saldırı nedeniyle belediye binalarında maddi hasar oluştuğunu belirterek, "Dün belediyemize bir saldırı oldu. Saldırı nedeniyle maddi hasar oluştu. Bu saldırıyı yapanlarla ilgili bazı şüphelerimiz var. Kentsel dönüşüm nedeniyle evleri boşaltılan bazı kişilerden şüpheleniyoruz. Yapılan saldırıyı kınıyoruz. Bu saldırılar yaptığımız çalışmaları engeleyemez ve bizi yıldırmayacaktır" dedi.

BDP İl Başkan Yardımcısı Emin Yılmaz ise bu saldırıların hizmet anlayışını aksatmayacağını ve yapılan saldırları kınadıklarını ifade etti.

HABERE YORUM KAT