1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sur Belediyesi'ne teşekkür
Sur Belediyesi'ne teşekkür

Sur Belediyesi'ne teşekkür

Cemil Özgür İlköğretim Okulu yöneticileri ve iki öğrencisi, Sur Belediyesi Eş Başkanlarını ziyaret etti.

A+A-

Dicle Üniversitesi yerleşkesinde bulunan Cemil Özgür İlköğretim Okulu yöneticileri ve öğrenciler Sur Belediyesi Eş Başkanları Fatma Şık Barut ve Seyid Narin'i ziyaret ederek okullarına yaptıkları desteklerden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Heyet, talepleri doğrultusunda Belediye'nin yapmış olduğu okulun çevre düzenlemesi ve belli kısımlara kilitli taş döşemesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bu çalışma ile Sur Belediyesi'nin, öğrencilerin çamurdan kurtardığını ve daha sağlıklı bir ortam yarattıklarını ifade ederek, kendilerinden bu yardımı esirgemedikleri için müteşekkir olduklarını belirttiler.

Sur Belediyesi Eş Başkanı Barut da konuklarına teşekkür etti. Yürüttükleri çalışmalarla halkın daha rahat etmesini ve onlar için yaşanılır ortamlar yaratmanın kendilerinin görevi olduğunu ifade ederek bu halkın hizmetkârı olduklarını söyledi.

“100 bin metre kare kilitli taş döşedik”

Sur Belediyesi Eş Başkanı Seyid Narin' de belediye olarak yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgi vererek “Bugüne kadar 100 bin metre kare kilitli taş döşedik. Hedefimiz sonbahara kadar 100 bin metre kare kilitli taş döşemek ve halkımızı çamurlu ve tozlu yollardan kurtarmak” dedi.

Konuşmaların ardından gelen konuklar, Sur Belediyesi Eş Başkanlarına teşekkür ederek bir plaket verdi.

 

 

(Özgür Haber)
 

HABERE YORUM KAT