1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sur Belediyesi yüzlerce bank dağıttı
Sur Belediyesi yüzlerce bank dağıttı

Sur Belediyesi yüzlerce bank dağıttı

Diyarbakır Sur Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından kentin değişik yerlerine yerleştirilmek üzere yüzlerce bank dağıtıldı.

A+A-

“Çok dilli, çok kültürlü belediyecilik” anlayışıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Diyarbakır Sur Belediyesi, halkın daha rahat etmesi için cami avluları kilise ve türbelere yüzlerce bank yerleştirdi.

Banklar, sur içinde bulunan 34 camiye birçok kilise ve türbeye yerleştirildi. Uygulamadan vatandaşların hoşnut olduğu gözlenirken özellikle sıcaktan bunalan yurttaşlar gölgelik yerlere yerleştirilen bu banklarda iftar saatinin gelmesini bekliyor. Belediye olarak kenti güzelleştirmenin ve yurttaşlara hizmet sunmamın kendileri için çok önemli bir duygu olduğunun altını çizen Sur Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Altınkaynak, bundan sonrada Sur İlçesi'nde yaşayan yurttaşların daha da rahat etmesi için çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini ifade etti. Altınkaynak son olarak, “Halkımıza yönelik çalışmalarımızı sürdürecek ve Sur İlçesi'ni daha da yaşanır bir kent haline getirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

HABERE YORUM KAT