1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sungurlar 34. bölüm sezon finalinde kanlı düğün
Sungurlar 34. bölüm sezon finalinde kanlı düğün

Sungurlar 34. bölüm sezon finalinde kanlı düğün

Sungurlar 34. bölüm ile sezon finali yaptı. Düğün hazırlığı yapan Serdar ve Naza büyük bir baskınla karşılaşıyorlar. Sungurlar sezon finalinde beklenmeyen saldırı nelere sebep olacak.

A+A-

Her bölümünde izleyicilerine ayrı bir heyecan yaşatan ve Türkiye’nin en çok izlenen aksiyon dizilerinden olan Sungurlar, 34. bölümüyle sezon finali yaptı.
 
Katledilmek üzere olan bir grup Türkmen’i kurtarmak için Suriye’ye giden Sungurlar, ezeli düşmanları Kasım tarafından hazırlanmış bir tuzağın içine düşer. Kasım’ın planları istendiği gibi gitmez ve Sungurlar tarafından yakalanır. 
 
Türkiye’ye getirilen Kasım, gazeteciler önünde kendisini hapishaneden kurtarana büyük bir para ödülü vereceğini söyler. Bu haberin duyulması bölgedeki terör gruplarını harekete geçirir. Gerekli tedbirlerin alınmasına rağmen üst üste saldırılar yaşanır. 
 
Diğer bir yanda Serdar ve Naza’nın düğün hazırlıkları başlar. Ancak ortaya çıkan bir helikopter bütün planları altüst eder. 
 
 
Yapımcı : Salih Asan
 
Yönetmen:  Engin Koç
 
Senaryo: Samim Utku 
 
Oyuncular : 
 
Mert Kılıç (Serdar Yüzbaşı)Bora Karakul (Doktor)Merve Anlağan (Meryem)Mehmet Küçük (Ferman)Onur Emre Teber (Fedai)Yıldız Güngör (Gülsüm) Emre Taşkıran (Yusuf)Zeki Gürdal K.Oğlu (Topal)Aydın Koç (Şahmar)Yılmaz Şerif (Ahmet)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler