1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sungurlar 32.bölü
Sungurlar 32.bölü

Sungurlar 32.bölü

Samanyolu Tv'nin büyük heyecanla izlenen dizisi Sungurlar 32.bölümüyle ekranlara geliyor. Sungurlar'ın yeni bölümünde neler yaşanacak! İzleyiciyi ne gibi süprizler bekliyor! Sungurlar 32.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar..

A+A-
Samanyolu Tv'nin büyük beğniyle izlenen dizisi Sungurlar 32.bölümüyle izleyicisinin karşsına çıkıyor. Sungurlar'ın yeni bölümünde neler yaşanacak! Yeni bölümde Serdar Yüzbaşı'nı neler bekliyor! Sungular 32.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 
 
Sungurlar son bölüm özeti
 
Serdar Büyük Sırrı Öğreniyor
 
Suriye'de kapana kısılan Serdar ve Celil, Kasım'ın adamlarından kurtulmayı başarır. Ancak Sungurlar'ı bekleyen başka bir tehlike vardır. Topal, Sungurlar'ı birbirine düşürmek için Serdar'a ailesini kimin katlettiğini ve bir kardeşinin yaşadığını anlatmaya karar verir. Serdar'ın gerçekleri öğrenmesinden büyük endişe duyan ve planları bozulacak olan Meryem, şoktadır. Naza ise bu durumdan son derece memnundur. Sungurlar'da büyük gerilimler yaşanırken durumu fırsat bilen Kasım, yeni bir saldırı için harekete geçer ve Sungurlar'ın olduğu sığınağı havaya uçurur.

HABERE YORUM KAT