1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'STK'lıları çok önemsiyoruz'
'STK'lıları çok önemsiyoruz'

'STK'lıları çok önemsiyoruz'

Memur-Sen'e bağlı bazı sivil toplum örgütleri,göreve kısa süre önce atanan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç'ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Ziyareti kabul eden İl Başkanı Altaç,”Sivil toplum kuruluşları ile iş birliğ

A+A-

Aralarında Eğitim-Bir-Şen Şube Başkanı Yunus Memiş, Büro Memur-Sen Şube Başkanı Necmettin Alaş ve  Bem-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Gökdemir 'in de bulunduğu bazı sendika temsilcileri AK Parti İl Başkanı Aydın Altaç'ı ziyaret etti.Diyarbakır'ın ve bölgenin, sorunları ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette konuşan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, sivil toplum kuruluşlarına çok önem verdiklerini söyledi. Altaç,”AK Parti Diyarbakır İl Başkanı olarak her zaman talepleriniz ve temennileriniz bizim için öncelikli olacaktır. Bu anlamda yapabilecek programlarınızı bizim üzerimize düşecek ne varsa en iyi şekilde yapamaya çalışacağız.”dedi.

İktidarın bölgeye bakış açısı çok olumlu olduğunu söyleyen Altaç, ülke genelindeki hizmetlerin yanında planlı, programlı ve de dayanışma içerisinde oluşabileceği talepler Ankara'dan boş gelmeyeceğini söyledi.

'HALK YARARINA BERABER ÇALIŞALIM'

Altaç, STK'lar,  meslek örgütleri ve  siyasi partilerinin görüş ve önerilerini dikkate alarak , Diyarbakır halkına yararlı olabilecek ekonomik, sosyal ve kültürel projeleri hayata geçirmek istediklerini ifade etti. Altaç, şöyle konuştu : “Bizler bu bölgede yaşıyoruz. Yaşamaya devam edeceğiz. Nihayetinde yolun sonuna geldiğimizde geride yaptıklarımız ve bıraktıklarımız konuşulacak bunların inşallah iyi şeyler olacağını temenni ediyoruz.  Milletvekillerimiz olsun bakanımız olsun sizlerle olan bu diyalogumuzu ben bu süreçte en üst seviyeye çıkaracağım. Olabilecek taleplilerinizi en iyi şekilde karşılanacaktır. Bu manada gelişinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Ve ziyareti çok anlamlı buluyorum.”

HABERE YORUM KAT