1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. STK Temsilcileri Diyarbakır'da toplandı
STK Temsilcileri Diyarbakır'da toplandı

STK Temsilcileri Diyarbakır'da toplandı

Diyarbakır küçük Milet Meclisi (DkMM) tarafından yapılan toplantıda 17 Aralık tarihinde gerçekleştirilen yolsuzluk ve rüşvet operasyonları Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri tarafından masaya yatırıldı.

A+A-
STK TEMSİLCİLERİ DİYARBAKIR'DA 17 ARALIK OLAYLARINI TARTIŞTI
DİYARBAKIR  - Diyarbakır küçük Milet Meclisi (DkMM) tarafından yapılan toplantıda 17 Aralık tarihinde gerçekleştirilen yolsuzluk ve rüşvet operasyonları Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri tarafından masaya yatırıldı.
 
DkMM her ay düzenli olarak gerçekleştirilen gündem toplantısı Sümerpark Toplantı Salonu'nda yapıldı. Toplantıya çok sayıda STK temsilcisi katıldı. Toplantıya davet edilen AK Parti, BDP ve Hüda-Par Büyükşehir Belediye başkan adayları katılamadı. Koltukları boş kalan büyükşehir belediye başkan adayların yoğun programı nedeniyle katılmadığı öğrenilirken, bazı STK'lar bu duruma tepki gösterdi. Toplantıya katılanlara ilk olarak karanfil dağıtılırken, toplantının ana gündemi 17 Aralık operasyonu oldu. İlk olarak toplantıya katılanlara 17 Aralık operasyonun slayt gösterisi izletildi. Toplantıya katılan bazı STK temsilcileri 17 Aralık operasyonunun amacının Türkiye'yi yıpratmaya yönelik olduğunu söyledi.
 

HABERE YORUM KAT