1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Stad tiribünleri nizami değil
Stad tiribünleri nizami değil

Stad tiribünleri nizami değil

Diyarbakır ‘da Seyrantepe spor kompleksinin içeresine yapılan yapılan 432 kişilik sentetik saha ve çim saha tribünlerinin koltukları nizami olmamakla birlikte kış şartlarına uygun olmadığı iddia ediliyor.

A+A-

Diyarbakır’lı futbol severler seyrantepe spor kompleksi içerisindeki sentetik saha tiribünlerinde maç izleyemiyorlar. İsminin açıklanmasını istemeyen futbol antrenörü, yaptığı açıklamada, “ Sentetik futbol sahasının es ki oturma ve maç izleme koltukların arar olduk.

Yeni ihaleyle yapılan tribündeki 432 koltukta maç izlenemiyor, koltuklarda maç izlemek mümkün değil. Yetkililer gitsin tribünlerde otursun maç izlesin hemen yapılan hatayı anlayabilecekler. Kesinlikle tribün koltuklarının maç seyrediler duruma getirilmesi gerekmektedir.

Öte yandan bilindiği gibi stad tribünün her tarafı açık, rüzgar , kar, yağmur gelecek tümü seyircilerin üzerine gelecek. Tribünün arka ve yan taraflarının muhafaza altına alınması gerekmektedir. Kış başladı acılen yapılması gereken şeyler, Tüm maç izleyicileri bu durumu kınıyor bir an evel iki konununda çözülmesi gerekteğini istiyorlar. İlgililere duyuruyoruz “ dedi.

HABERE YORUM KAT