1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sporla hayata merhaba projesi
Sporla hayata merhaba projesi

Sporla hayata merhaba projesi

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Silvan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polisler tarafından hazırlanan 'Sporla Hayata Merhaba' projesi kapsamında futbol, voleybol ve basketbol turnuvası başladı.

A+A-

Silvan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli polislerinin hazırladığı 'Sporla Hayata Merhaba' projesi kapsamında ilköğretim okullarında eğitim gören öğrenciler ile sokakta çalışmak zorunda kalan çocukların sosyal hayata kazandırılması ve sağlıklı toplum oluşturulması amacıyla futbol, voleybol ve basketbol turnuvalarına 252 öğrenci katıldı.

Düzenlenen turnuvaya Silvan ilçe merkezinde aile ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla sokakta çalışan 252 öğrenci, 6 basketbol 10 voleybol ve 12 futbol takımı halinde Toplum Destekli polislerin hazırladığı 'Sporla Hayata Merhaba' turnuvasına katıldı. Turnuvaya katılan öğrencilere Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli polisler tarafından şort, forma, çorap, eşofman takımı ve spor ayakkabı hediye edildi.Düzenlenen turnuvanın sonunda dereceye girecek olan takımlara çeşitli ödüller verileceği belirtildi.

HABERE YORUM KAT