1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Yorumculuğundan İlçe Müdürlüğü’ne
Spor Yorumculuğundan İlçe Müdürlüğü’ne

Spor Yorumculuğundan İlçe Müdürlüğü’ne

Spor yorumculuğu ve spor yazarlığından Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne uzanan başarı hikayesi.

A+A-

Hikayenin içindeki isim Burhan Gül. Eski sporcu olan,Dicle Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekolu’ndan mezun olduktan sonra yüksek lisans eğitimini de başarıyla tamamlayan Burhan Gül,ardında kadrolu antrenör olarak Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne atandı. Daha sonra Diyarbakır İl Müdürlüğü’ne tayin olan Gül,kurum içinde yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çekti.


‘HİZMET ETMEK İSTİYORUM’


Aynı zamanda halen aktif olarak Söz Tv’de spor yorumculuğu ve aynı yayın grubunun gazetesinde spor yazarlığı yapan Gül, Spor Genel Müdürlüğü tarafından Çüngüş İlçe Müdürü olarak atandı.


Yeni görevine asaleten atanan Gül,”Destek veren tüm büyüklerime ve dostlarıma teşekkür ediyorum. Bu güvene layık olmak için elimden geleni yapacağım. Sporun içinden gelen biri olarak şirin ve hizmete susamış ilçemiz Çüngüş’ün eksiklerini biliyorum. Hak ettiği hizmetleri alabilmesi için elimden geleni yapacağım.” dedi.


DİYARBEKİRSPOR’DAN TEBRİK MESAJI


Diyarbekirspor kulübü, Çüngüş İlçe Müdürlüğü görevine atanan Burhan Gül’ü tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Kulübün açıklamasında,”Bölgesel Amatör Ligi’nde şampiyon olduğumuz dönemde kulübümüze önemli desteği ve hizmetleri olan Burhan Gül’ün Çüngüş İlçe Müdürü olarak atamasının yapılmış olması bizi mutlu etmiştir. Aynı zamanda Kayapınar İlçe Müdürü olarak atanan İshak Veysi Aslan’ı da tebrik ederek,iki hemşerimize de yeni görevlerinde başarı diliyoruz.” denildi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler