1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Bakan yardımcısı Diyarbakır'da
Spor Bakan yardımcısı Diyarbakır'da

Spor Bakan yardımcısı Diyarbakır'da

Gençlik ve Spor BakanYardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin hafta sonu Diyarbakır'daydı.

A+A-

Gençlik ve spor bakan yardımcısı Doç.Dr. Yusuf Tekin  Diyarbakır da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullatif Umut tarafından karşılandı    

ÇİM HOKEYCİLERİ ZİYARET ETTİLER

Gençlik ve Spor BakanYardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin   Ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullatif Umut ile birlikte Diyarbakır ilini başarılı bir şekilde temsil eden ve Milli takıma birçok sporcu ve antrenör gönderen başarılı spor branşlarının başında gelen Çim Hokeyi takımının yaptığı çalışmaya katılıp  Çim Hokeyi il temsilcisi ve aynı zamanda milli takım antrenörü M.Veysi Koyun ile sohbet edip çalışmalar hakında bilgi aldılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullatif Umut  ; Gençlik ve Spor BakanYardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin'nin ilimize ziyareti bizleri onurlandırmıştır.  Başarılı branşlarımızdan Çim Hokeyi antrenmanını ziyarett etti.  Çim hokeyi milli takımına a birçok sporcu ve  antrenör gönderek başarılı olan sporcuları ve antrenörleri başarılarından dolayı kutladı başarılarının devamını diledi. Umut' bizlerde bize destek olan ilimize yakın ilgi gösteren Gençlik ve Spor BakanYardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin 'e teşekkür ediyor ve sonsuz saygılarımızı sunuyoruz diye konuştu.