1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. SP'li Bozan'dan seçim değerlendirmesi
SP'li Bozan'dan seçim değerlendirmesi

SP'li Bozan'dan seçim değerlendirmesi

DİYARBAKIR- Saadet Partisi (SP) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fesih Bozan, yerel seçimlerle ilgili yaptığı değerlendirmede, yönetime geldiklerinde içme suyunda yüzde 50 indirim yapacaklarını söyledi.

A+A-
30 Mart yerel seçimlerdin SP'den Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Fesih Bozan, seçim çalışmalarını değerlendirdi. Diyarbakır'da SP'ye yoğun bir ilginin olduğunu kaydeden Bozan, vatandaşlara hak ettiği hizmeti sunacaklarını ifade etti.
 
Yönetime geldiklerinde ilk çalışmalarının suya indirim yapmak olacağını anlatan Fesih Bozan, "Yerel seçim hazırlıklarımız sürüyor. Önümüzdeki günlerde aday tanıtım toplantısını gerçekleştireceğiz. Belediyeler halka hizmet yeridir. Bizler de milli görüş belediyeciliği anlayışıyla, belediyecilik konusunda Türkiye'de kendini kanıtlamış bir durumda. Diyarbakır'da 1994-1999 yıllarında şehre 5 yılda yapılan hizmetleri halkımız tarafından halka dile getiriliyor. Yıllarca yapılamayan hizmetleri 5 yılda Diyarbakır'da gerçekleştirdik.
 
Hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz. SP, Diyarbakır'da kazanırsa, Diyarbakırlılar kazanacaktır. Bundan dolayı halkımız, belli bir görüşe oyunu vermek yerine, kendilerine hizmeti sağlayacak kesime verecektir. Bizler bu sorumluluk hissiyle yönetime geleceğiz. Bu sorumluluk bizi gece gündüz çalıştırmaya sevk edecek. Diyarbakır'da göreve başlar başlamaz, gecemizi gündüzümüzü bir yapıp, Diyarbakır'ı köy görüntüsünden kurtaracağız. Kentimizi yaşanabilir, modern bir hale getireceğiz. Diyarbakır için ne yapılaması gerekiyorsa, tüm imkanlarımızı seferber edip, uygulayacağız. Diyarbakırlılara hizmetimizi maksimum seviyeye çıkaracağız.
 
Partimize Diyarbakır'da her geçen gün yoğun bir ilgi duyuluyor. Farklı partililerden bize destekler sunuldu. Belediyeler hizmet alanı olduğu için, insanlar bizden hizmet vermemizi bekliyor. Hizmeti partizancılık yapmadan halkımıza sunacağız. Yönetime geldiğimizde halkımıza vereceğimiz ilk hizmet suya yüzde 50 indirim yapmak olacak. Diyarbakır'ın suyu şuan çok pahalı, vatandaşlarımızı bundan dolayı mağduriyet yaşıyor. Biz yönetime geldiğimiz zaman halkımızı bu sıkıntıdan kurtaracağız” dedi.
 
(ÜN-YRT-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT