1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sözleşmeler sona eriyor
Sözleşmeler sona eriyor

Sözleşmeler sona eriyor

DİYARBAKIR - Spor toto 2.lig kırmızı grubunda mücadele eden,ligde son iki maçını oynayacak olan hedefine ulaşamayan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da bir çok futbolcunun sözleşmesi sona eriyor.

A+A-
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da takımlarının simgesi haline gelen bir çok futbolcunun sözleşmeleri 31 Mayıs 2015 tarihinde sona eriyor. Yeşil – Kırmızııl kulüpte devamlı kadroya giren futbolculardan Kaleci Levent Taşkın,Kamil İçer, Ercüment Balıkçı, Yusuf Yağmur, Samet Yeniceli ve Uğur Tülümen'in sözleşmeleri 31 Mayıs 2015 tarihinde sona eriyor. Bu futbolcuların külüplerinde kalıp kalmayacakları yapılan görüşmelerin ardından netlik kazanaacğı öğrenildi. Şehmus Özer,  İ Ferdi Çoşkun, Sadat Şahin , Abdullah Çetin, Emre Hasan Balcı, Serkan İpek,  Ercan Ünal, Önder Karaboğa, Nezir Özer ile Caner Erdoğan'ın ise sözleşmeleri 31 Mayıs 2016 tarihinde sona erecek .
 
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, yönetiminin sözleşmesi devam eden futbolculardan kimi kadrosunda tutacağı kimin sözleşmesini fesh edeceğinin transfer ayında belirleneceği öğrenildi.
 
Diyarinsesi.org / Mustafa Göker
 

HABERE YORUM KAT