1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sözleşme imzalandı
Sözleşme imzalandı

Sözleşme imzalandı

Bağlar Belediyesi ile Diyarbakır’daki iki özel hastane arasında, belediye personelinin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilmesi için sözleşme imzalandı.

A+A-

Bağlar Belediyesi ile Özel Akatlar Hastanesi ve Özel Genesis Hastanesi arasında belediye personelinin indirimli sağlık hizmeti alması için bir sözleşme imzalandı. Sözleşmeyi Bağlar Belediyesi adına Eş Başkan Birsen Kaya Akat, Özel Bağlar Hastanesi adına Dr. Lokman Taş ve Özel Genesis Hospital Hastanesi adına Mehmet Karakuş tarafından imzalandı. Belediye personelinin, sağlık konusunda daha iyi ve kaliteli hizmet alabileceklerini değerlendiren Akat, sağlık indiriminin bir yıl geçerli olduğunu, indirimden yararlanmak isteyen personelin ilgili hastaneye müracaatlarında belediye personeli olduklarını resmi makamlarca kabul edilen personel veya üye kimlik kartlarını ibraz etmelerinin yeterli olacağını kaydetti.
 
Sözleşmede Bağlar Belediyesi personelinin eşi, çocukları, anne ve babalarının tüm branşlardaki tetkik ve tahlilleri için Özel Bağlar Hastanesi yüzde 50 ve Genesis Hospital ise yüzde 20 indirimli hizmet verecek. Akat, ayrıca hastane de yatış ve ameliyatların ise hasta katılım payları üzerinden indirimli olacağını kaydetti. Belediye personeline çok daha fazla fayda sağlamayı istediklerini dile getiren Akat, “Bu sözleşme belediye personeli ve hastanelerimiz adına hayırlı oldu” şeklinde konuştu.

 

(Baver Değer)

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT