1. HABERLER

  2. Söz Namaz Kahramanları'nda...
Söz Namaz Kahramanları'nda...

Söz Namaz Kahramanları'nda...

Kitabı 1 milyondan fazla satan ve onbirlerce kişiyi sabah namazına kaldıran yazar Cemil Tokpınar yeni kitabıyla yine milyonlara ulaşmayı hedefliyor. Yeni kitap namaza kalkan kahramanları anlatıyor.

A+A-

 

Ömür Boyu Aşk ve Sabah Namazına Nasıl Kalkılır? isimli kitaplarıyla 1 milyonun üzerinde tiraja ulaşan Cemil Tokpınar, Namaz Kahramanları isimli yeni kitabıyla yine yüz binlerin eline ve gönlüne yerleşmeye hazırlanıyor.

Son iki yılda sıklıkla ülke gündemine gelen “Namaz Seferberliği” Nesil Yayınları tarafından Cemil Tokpınar imzasıyla yayımlanan “Sabah Namazına Nasıl Kalkılır?” isimli kitabıyla başlamıştı. Yazarın çok büyük çıkış yaptığı bu kitap kamuoyunda büyük ilgiyle karşılanmış, “Namaz” eksenli pek çok konferans, seminer ve gönüllü organizasyonların kapısını aralamıştı.

Yazar Tokpınar’a göre okuyanlarda “Namaz aşkı ve şuuru meydana getiren” bu kitap, son iki yıl boyunca büyük bir kampanyanın lokomotifi oldu. Mektup, e-posta, telefon gibi iletişim araçlarının yanı sıra, konferans ve imza törenlerinde okurlarından gelen binlerce mesaj yazar Tokpınar’ı şaşkına çevirmişti.

Yazara göre namaza olan bu ilgi toplumumuzdaki namaz ibadetine olan ilgi ve arayışın bir sonucu. Böyle bir kitapta kendisini ve aradığı huzuru bulan pek çok kişi, kitabı okur okumaz namaz kılmaya başladı. Seyrek ve düzensiz kılanlar ise kendi istek ve iradeleriyle namazlarını aksatmadan yerine getirmekteler.

Yazar Tokpınar, iki yıl boyunca kendisine ulaştırılan örnek namaz anılarını bir kitap halinde okurlarıyla paylaşmak istedi. Ve ortaya “Namaz Kahramanları” isimli bir kitap çıktı.

Yazar, bu kitabın hazırlığıının hiç kolay olmadığını çünkü kendisine gelen hatıraların her birinin diğerinden daha ilginç ve şaşırtıcı namaz öyküleri içerdiğin ibelirtiyor. Yoğun ve çok titiz çalışmaların ardından hazırlandığı belirtilen kitabın hemen her satırında “Siz de bir namaz kahramanı olabilirsiniz” mesajı verilmekte.

Yazarın ilk kitabından itibaren belirlediği hedef İslam’ın en büyük emri ve şartı olan namazı her fırsatta ülke gündemine getirebilmekti. Bu ikinci kitap da taşıdığı özellikler bakımından tıpkı ilk kitapta olduğu gibi, yine gündem olma potansiyeline sahip olarak sunuluyor.  Okurların tüm seçkin kitapçılarda bulabileceği “Namaz Kahramanları” kitabıyla ilgili ayrıntılı her türlü bilgiyi www.nesilyayinlari.com , ,  Sanayi Caddesi Bilge Sokak No:2 Yenibosna / İstanbul adreslerinden ve  0212 551 32 25  numaralı telefon ile  0212 551 26 59 numaralı faks adresinden edinebileceği belirtiliyor..

Kitapla ilgili teknik bilgiler ve internet üzerinden sipariş şartları için bu linki kullanabilirsiniz