1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sönmezay'dan Bayrambaşı beldesine inceleme
Sönmezay'dan Bayrambaşı beldesine inceleme

Sönmezay'dan Bayrambaşı beldesine inceleme

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Silvan İlçe Kaymakamı Berkan Sönmezay, Bayrambaşı beldesinde incelemelerde bulunarak, yapımı devam eden 8 derslikli köy ilk okulu ile 5 derslikli anaokulu inşaat yapı çalışmaları hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı.

A+A-
Bayrambaşı belde ziyareti sırasında vatandaşların sorunlarını da dinleyen Kaymakam Berkan Sönmezayü, bu tür ziyaretlerini sürdüreceğini söyledi. Kaymakam Sönmezay, "Köy ve belde ziyaretlerimiz sürüyor. Köylü vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, var olan sıkıntılara çözüm üretmeye çalışıyoruz. Silvan ilçemizin tüm köylerini ziyaret ederek, sorunları yerinde görüp, kalıcı çözüm üreteceğiz. Bayrambaşı beldemizde yapımı tamamlanan ve geçici kabulü yapılan, 8 derslikli ilk okulumuz ile 5 derslikli anaokulumuzun çalışmalarını da yerinde gördük. Beldemiz çok güzel bir okul binasına kavuşmuş, emeğe geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
 
Silvan Kaymakamı Berkan Sönmezay, Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mustafa Çiçek ile birlikte vatandaşlarla bir süre görüştükten sonra ilçeye geri döndü. 
 
(İHY-AKK-Y)
 

HABERE YORUM KAT