1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sönmezay gazetecilerle pasta kesti
Sönmezay gazetecilerle pasta kesti

Sönmezay gazetecilerle pasta kesti

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Silvan İlçe Kaymakamı Berkan Sönmezay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü, basın mensuplarıyla pasta keserek kutladı.

A+A-
Silvan Kaymakamı Berkan Sönmezay, Silvan Kültür Merkezi'nde yerel ve ulusal gazete temsilcileriyle bir araya gelerek günün anısına pasta kesti. Kaymakam Sönmezay, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlarken, gazeteciler de Kaymakam Sönmezay'ın 10 Ocak İdareciler Günü'nü kutladı. 
 
Kaymakamı Sönmezay, "Gazetecilik zor olduğu kadar önemli bir meslek. Silvan'da görev yapan gazetecilerde bu zor görevlerini başarıyla yerine getirmektedirler. Gazetecilik bir şehrin kalkınması, bir şehrin güzelleşmesi adına önemli bir görevdir. Bir nevi kamu hizmeti yürütülmektedir. Silvan'da bu konuda çok şanslı bir ilçemiz, deneyimli ve başarılı gazetecileri bünyesinde barındırmaktadır. Bu gazeteci arkadaşlarımıza katkılarından dolayı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum" dedi.
 
Gazetecilerde Kaymakam Berkan Sönmezay'ı 10 Ocak İdareciler Günü münasebetiyle tebrik ederek çalışmalarından dolayı başarılar diledi.Daha sonra Kaymakam Sönmezay ile gazeteciler Kültür Merkezi'ni gezerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. 
 
(İHY-YRT-MO-Y)

HABERE YORUM KAT