1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi
Son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi

Son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi

Yeni bölümleri Fox TV'de yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi.

A+A-

 Son bölümde şirket adına girdikleri bir ihale sonucunda, mafya adamları Nurhan ve Sarp’ın peşine düştü. peki yeni bölümde neler yaşanacak? Zengin Kız Fakir Oğlan yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni bölümleri Fox TV'de yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde şirket adına girdikleri bir ihale sonucunda, mafya adamları Nurhan ve Sarp’ın peşine düştü. peki yeni bölümde neler yaşanacak? Zengin Kız Fakir Oğlan yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizde olacak..

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN BÖLÜM FRAGMANI

Şirket adına girdikleri bir ihale sonucunda, mafya adamları Nurhan ve Sarp’ın peşine düşer. İhaleden çekilmeleri konusunda Nurhan ve Sarp’ı tehdit eden mafya adamlarının pes etmeye hiç niyeti yoktur. Bir de üzerine Sarp mafya adamlarına kafa tutunca iş içinden çıkılmaz bir hal alacaktır! 

 
Kemal Bey şirketinin başına damatlarından birini geçirmek istemektedir. Ancak hangi damadın şirketin başına geçeceği büyük bir tartışma konusu olur. Aile oylama yoluyla, Nurhan ve Sarp’tan birini seçecektir! Evdeki seçim ortamı büyük bir heyecana dönüşür! Öte yandan Biricik, Mahmut Kemal için yatılı bakıcı arayışına girer.
 
Bakıcı için ince eleyip sık dokuyan Biricik, tüm adayları zor bir mülakattan geçirir. Alev adında güzeller güzeli genç bakıcı adayı Biricik ve Nurhan’ı etkilemeyi başarır. Ancak kimsenin bilmediği bir şey vardır. Alev çok tehlikeli biridir ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler