1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sol ve sağ kanatın başarılısı Veysel Aydın
Sol ve sağ kanatın başarılısı Veysel Aydın

Sol ve sağ kanatın başarılısı Veysel Aydın

Spor Toto 3.lig 3. grup takımlarından Diyarbekirspor’un Coca – Cola Akademi liginde mücadele eden U-17 takımının başarılı isimlerinden Veysel Aydın’ın hedefi A takımına hizmet edebilmek.

A+A-

Diyarbekirspor alt yapı takımlarından U – 17’nin sağ ve sol kanadında başarı ile görev yapan genç futbolcusu Veysel Aydın,yaptığı açıklamada,  “ Okul ve DSİSpor takımlarında kendimi yetiştirdikten sonra 1 sezon Diyarbakır 1968 takımında görev yaptım.

2016 – 2017 futbol sezonunda Diyarbekirspor’a transfer oldum. Ben futbol aşığıyım, hocalarımın bana verdikleri saha içi görevleri harfiyen hata yapmadan yerine getiriyorum, dahada iyi olacağıma inanıyorum.

Önemli olan görev aldığım maç boyunca sahada görevimi yapmak takımımın başarısı için büyük mücadele vermek. Diyarbakır’lıyım hedefim Diyarbekirspor’u en iyi şekilde  temsil etmek önce kendi takımımda sonra daha üst liglerde kentimi en iyi şekilde temsil edebilmektir.

2000 doğumlu olup, görev verilise hem sol açıksağ açık yani iki kanatada başarılı oluyorum. Dikkatimi çeken şey görevimi her geçen gün daha iyi yapıyorum bu hem beni hemde teknik adamlarımızı memnun ediyor “ dedi.

HABERE YORUM KAT