1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Sokak ortasında feci dayak video
Sokak ortasında feci dayak video

Sokak ortasında feci dayak video

Bolu'nun en işlek caddelerinden birinde dün gece sokak arasında 2 kişi dakikalarca bir kişiyi tekme tokat dövdü. O anlar söze gerek bırakmadı:

A+A-

Bolu'nun en işlek caddelerinden İzzet Baysal Caddesi'nde dün gece sokak arasında 2 kişi dakikalarca bir kişiyi tekme tokat dövdü.

Olay gece saatlerinde meydana geldi. İzzet Baysal Caddesi'nde bulunan ara sokakta 3 genç kendi aralarında tartışmaya başladı. Daha sonra isimleri belirlenemeyen gençlerden 2'si diğerine tekme tokat saldırmaya başladı. Dakikalarca dövdükleri genci tekme atarak yere düşüren 2 kişi caddeden geçen vatandaşlara aldırmadan savunmasız kişiyi dövemeye devam ettiler. Ellerini yüzüne kapatarak yumruk ve tekmelerden korunmaya çalışan kişi kendisini döven şahıslara yalvardı.

İzzet Baysal Caddesi'nin en işlek olduğu saatlerde meydana gelen olayda kimsenin kavgaya müdahale etmemesi şaşkınlık yarattı. Çevrede bulunan esnaf ve vatandaşların meraklı bakışlarla izlediği olay sonrasında dayak yiyen şahıs şahısların elinden zor kurtulurken, diğer 2 şahıs ise ellerine kollarını sallayarak Bolu'nun sokaklarında kayboldular.