1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Siyasete halay molası
Siyasete halay molası

Siyasete halay molası

DİYARBAKIR- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır milletvekili adayları yoğun seçim temposunun ardından akşam saatlerinde gittikleri bir düğünde vatandaşlarla halay çekerek stres attı.

A+A-
7 Haziran genel seçimleri için aralıksız çalışmalarını sürdüren ve gece gündüz, il merkezi, ilçe, belde ve köylerde halkı ziyaret edip partilerinin çalışmaları hakkında bilgi veren Ak Parti milletvekili adayları, seçim stresi ve yorgunluklarını bir düğünde attı.
 
Kalkınma Bakanı ve AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Cevdet Yılmaz, Ak Parti milletvekili adayı Mehmet Salim Ensarioğlu ile Ak Parti Diyarbakır milletvekili Cuma İçten ve eski AK Parti Bingöl milletvekili Yusuf Coşkun, Yenişehir ilçesi istasyon mevkiinde bulunan bir düğün salonunda Güven ve Yentürk ailelerinin düğününe katıldı. 
 
Düğünde Bakan Yılmaz, Mehmet Salim Ensarioğlu, Cuma İçten ve Yusuf Coşkun vatandaşlarla halay çekerek stres attı. Bir süre halay çeken Bakan ve milletvekili adaylarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 
(AKK-Y)

HABERE YORUM KAT