1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sivil toplum kuruluşların görüş ve önerileri
Sivil toplum kuruluşların görüş ve önerileri

Sivil toplum kuruluşların görüş ve önerileri

Kayapınar Belediyesi beş yıl içinde yapacağı hizmetlerin belirleneceği stratejik plan oluşturulma hazırlıkları kapsamında sivil toplum kuruluşları, dernek, sendika ve oda temsilcilerin katıldığı toplandı düzenledi.

A+A-
Kayapınar Belediyesi Cegerxwin Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi çok amaçlı salonda yapılan toplantıya Kayapınar Belediye Eş Başkanı Fatma Arşimet, ,Diyarbakır'daki sivil toplum kuruluşları, dernek, sendika, oda temsilcileri, belediyenin birim amirleri katıldı.
 
Toplantının açılış konuşmasına yapan Eş Belediye Başkanı Fatma Arşimet, kente yaşayan tüm bileşenlerin görüş ve önerileri kendileri için yol haritası olacağını belirti. Arşimet, “ Halk belediyeciliği siyasetimizin gereği belediyemizin yapacağı tüm çalışmaları halkın görüş ve önerileri önemsiyoruz. Bu amaçla ilçemize bağlı köylerde ve ilçe merkezinde yaptığımız halk toplantılarda görüş ve önerileri alıyoruz. Bu günde kentimizdeki bileşenlerle bir araya gelerek önümüzdeki beş yılda yapacağımız hizmetlerin belirlenmesi istişare edeceğiz. Bu kente yaşayan tüm kesimlerin onaylamadığı hiçbir hizmet ve kararı yaşama geçirmeyeceğiz. Gelen görüş ve öneriler doğrultusunda yol haritamızı belirleyeceğiz “ şeklinde konuştu. Toplantı gelenlerin görüş ve önerilerini belirtmeleri sone erdi.
 
 

HABERE YORUM KAT