1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Siverekli Muhtar Mehmet Ali 4 gündür kayıp
Siverekli Muhtar Mehmet Ali 4 gündür kayıp

Siverekli Muhtar Mehmet Ali 4 gündür kayıp

Siverek'te 4 gün önce evden çıkan ve kendisinden bir daha haber alınamayan engelli Mehmet Ali Everman'ın (Muhtar ) kardeşi, abisinin bulunmasını istiyor.

A+A-
Bağlar Mahallesi 16 Sokakta bulunan evinden geçtiğimiz Pazar günü çıkan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Mehmet Ali Everman’ın(51)  (Muhtar )yakınları, her yerde onu arıyor. Engelli olan Mehmet Ali Everman’ın bulunması için kardeşleri adeta seferber oldu.
 
Pazartesi günü Polise kayıp başvurusu yapan aile aynı zamanda belediye hoparlöründen defalarca kayıp anonsları yaptırdı. Ancak Everman ailesinin tüm çabalara rağmen herhangi bir sonuç alamadı.
 
Mehmet Ali Everman’ın kardeşi Mahmut Everman gazetecilere yaptığı açıklamada ; “Abim geçen pazar gününden beri kayıp.Sabah erken saatlerde evden çıkarak gitti ve bir daha gelmedi.Kendi imkanlarımız ile kaç gündür arıyoruz fakat bir neticeye ulaşamadık.Önce karakola gidip kayıp başvurusunda bulunduk sonrada belediye hoparlöründen anons ettirdik.Bize gelen bilgilerde en son pazar günü abimi Diyarbakır’da gördüklerini söylediler bize.Abimin hayatından endişe ediyoruz.Siverek’te abimi çoğu insan muhtar lakabıyla tanıyor.Görenlerin insanlık namına en yakın karakola bildirmelerini bekliyoruz” dedi.
İrtibat numarası: 0534 641 83 46 

HABERE YORUM KAT