1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sinem Kobal'ın aşkı tescillendi
Sinem Kobal'ın aşkı tescillendi

Sinem Kobal'ın aşkı tescillendi

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu hafta sonunu geçirdikleri Çeşme’de dudak dudağa görüntülendi.

A+A-

Dudak dudağa romantizm
Gözlerden uzak yaşadıkları aşk, geçen ay Londra Heathrow Havalimanı’nda el ele görüntülenmeleriyle ortaya çıkan Kenan İmirzalıoğlu (41) ve Sinem Kobal (27) artık gizlenmiyor.

Hafta sonu Çeşme’ye giden çift, dudak dudağa objektiflere yakalandı. İmirzalıoğlu sakalını okşayan sevgilisini kendisine doğru çekerek önce sarıldı sonra da alnından öptü.Ünlü çift çok geçmeden dudak dudağa öpüşmeye başladı. Meraklı bakışlara aldırmayan sevgililerin aşk dolu görüntüleri film sahnelerini aratmadı. (Uçankuş TV)

Yılın sürpriz çifti Kenan İmirzalıoğlu - Sinem Kobal bayramın ilk gününü birlikte geçirdi. Nişantaşı'nda bulunan Gaja Roof & Sky'da akşam yemeği yiyen ikilinin romantik anları objektiflere bu şekilde yansıdı...Geçtiğimiz günlerde Kenan İmirzalıoğlu'nun Cihangir'de bulunan evine giriş yaparken görüntülenen ve beş aydır birlikte olduklarını açıklayan ikili, önceki gece baş başa İstanbul'un manzarasına karşı yemeklerinin tadını çıkardı...Şampanya eşliğinde yemeklerini yiyen ikili bir ara aşka gelip birbirlerine sarıldı...Yemek sırasında sevgilisi Sinem Kobal'a sarılmak için oturduğu sandalyeden kalkan Kenan İmirzalıoğlu.."Seni seviyorum Sinem" sözlerine Sinem Kobal "Seni çok seviyorum. İyi ki karşıma çıktın" sözleriyle yanıt verdi. (Milliyet)

HABERE YORUM KAT