1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sinem ile Kenan aşkı yalandı gerçek oldu!
Sinem ile Kenan aşkı yalandı gerçek oldu!

Sinem ile Kenan aşkı yalandı gerçek oldu!

Sinem Kobal ve Kenan imizralıoğlu Londra'da öpüşürken görüntülendi. Sinem Kobal'In daha önce yalanladığı aşk için, Arda turan neler demişti?

A+A-

Sinem Kobal-Arda Turan aşkı dillerdeydi...

Bir ayrıldılar bir barıştılar, evlilik hazırlıkları bile yaptılar. Ama olmadı, Sinem-Arda çifti anlaşamayınca mutlu başladıkları aşklarına son verdiler. Kısacık bir zaman geçti bu ayrılığın üzerinden.

Aşk yarası henüz sarılmamışken, İstanbul'da sabahın 04'ünde Arda'yı sarsan bir haber geldi...

Arda'nın "ağabey" dediği Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal sabahın o saatinde magazin medyasına yakalanmıştı. 

Sinem Kobal, itiraf etmek yerine yalana sarılmıştı. Kenan İmirzalıoğlu ile arkadaş olduklarını söylemiş, hastane bahanesinin arkasına sığınmıştı...

Oysa yaşananlar, yazılanlar doğruydu ve her şey gün gibi ortadaydı. 

İnkar epey süre işe yaradı belki.. Ya da yalanların arkasındaki bu aşk, uzunca süre gizli tutuldu.  Ve fakat uzun sürmedi bu yalan... 

Dudak dudağa çekilen fotoğraf, Arda'nın "Ağabey" dediği Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın yalanını tüm çıplaklığı ile ortaya koymaya yetti. 

4-004.jpg

Arda, şu sıralar sahte aşklarla, yalan dostluklarla, pek ilgili değil.. 

Onun adı dünya klüpleriyle anılıyor... 

Nasıl bir tepki ortaya koyar bilemiyoruz... 

Bekleyip görelim... 

Ve dün ile bugünü gözler önüne serip yorumu siz okurlarımıza bırakalım.. 

DAHA ÖNCE NELER OLMUŞTU

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal geçen çarşamba sabaha karşı 04.30’da Zincirlikuyu’da görüntülenmişti.

Sinem Kobal “Olgun Şimşek’in eşi Zeynep’in erken doğum riski vardı. Hastaneden dönüyoruz. Kenan’ı taksi durağına bırakacaktım” dedi. Haber gazetelerde ‘Yeni aşk’ diye çıktı. Taraflar haberleri yalanlamadı. Yakınları “İkisi de bekar, yakışıyorlar” yorumunu yaptı.

ekran-resmi-2015-02-06-08.46.13.png

Bir başka iddiaya göre bu haberi duyan Arda Turan çılgına döndü ve Sinem Kobal'ı arayarak olmadık hakaretler etti.

"AĞABEY DEDİĞİM KİŞİNİN..."

Yılın magazin bombası olarak gösterilen olayla ilgili İspanya'da top koşturan Sinem Kobal'ın eski sevgilisi Arda Turan'dan da ilk yorum geldi.

Türkiye'deki arkadaşları aracılığıyla olaya tepki gösteren Arda'nın "Bu olayda 'ağabey' dediğim kişinin isminin geçmesi beni derinden yaraladı" dedi.

'ABİ-KARDEŞ SOHBETİ GİBİ'

Bu aşk haberi eski bir bantı ortaya çıkardı.Futbolcu Arda Turan 2010’da, NTV Spor’a telefonla bağlanmış, stüdyo konuğu Kenan İmirzalıoğlu ile sohbet etmişti. O günlerde hayatında Sinem Kobal vardı. İkilinin arasında geçen muhabbet aynen şöyleydi: Arda Turan 'Geçenlerde Kenan Abi bana Galatasaray ruhuyla sarıldı, duygulandım. Oyunculuğuna bayılıyorum. Her şey gönlünce olsun. Kenan Abi, psikolojik olarak herşeye hazırım. Ama bazı şeyler insanın en sevdiklerinden gelirse çok üzücü oluyor.

Kenan İmirzalioğlu ise ; 'Sen göz bebeğimizsin. Ben de senin oyunculuğuna bayılıyorum Ardacığım. Haklısın, gönül umduğu yere küser. Sitem sevgiden doğar Arda.' diye başarılı oyuncuya olan sevgisini gösterdi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler