1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sinan Yılmaz’dan Kepezlilere eşsiz anlar
Sinan Yılmaz’dan Kepezlilere eşsiz anlar

Sinan Yılmaz’dan Kepezlilere eşsiz anlar

Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri’nin son ünlü şarkıcı konuğu Sinan Yılmaz oldu. Şarkıcı Sinan yılmaz kendisini dinlemeye gelen kepezlilere eşsiz anlar yaşatırken, konser sırasında klip için görüntü çekti.

A+A-

Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri’nin son ünlü şarkıcı konserini veren Sinan Yılmaz, gecede selfie çubuğuna bağladığı minyatür kamerasıyla klibi için görüntü aldı.

Bu yöntemi birçok yerde kullandığını belirten ünlü şarkıcı, dört kişilik dans ekibi eşliğinde verdiği konserinin en hareketli dakikalarını ölümsüzleştirdi. Arkasındaki kalabalığı alarak birçok kez selfie de yapan Yılmaz, Kepezlilere coşkularından dolayı teşekkür etti. Mini kamerasını eline alan Yılmaz, “Klibim için görüntü alacağım. Kendi klibimi kendim çekiyorum” diyerek hayranlarına açıklama yaptı.


SAHNEDE HATIRA FOTOĞRAFI


Hasan Doğan Stadı yanındaki konserin sonlarına doğru geceye katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezlileri selamlamak üzere eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile birlikte sahneye çıktı. Şarkıcı Yılmaz’a bir teşekkür çiçeği veren Tütüncü, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hüseyin İnce, Kepez Belediyesi Meclisi üyeleri, belediye bürokratları ve AK Partililerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.


İYİ Kİ YILMAZ GELMİŞ


Konseri bir süre izleyen Başkan Tütüncü, Kepezlilerin eğlendiğini görmekten dolayı memnuniyetini ifade etti. Ramazan sahnesindeki son cumartesi konserine davet ettikleri Sinan Yılmaz tercihiyle doğru bir karar aldıklarını dile getiren Tütüncü, “Burayı görünce, kendi kendime iyi ki Sinan Beyi davet etmişiz dedim. Çünkü sizi iyi eğlendiriyor. Ona kocaman alkış istiyorum. 29 gün boyunca Ramazanda size bitmesin diyeceğiniz bir ay yaşatmak istedik. Ramazan sahnemiz bir yerde, bir yerde parklarımız bahçelerimiz özel etkinliklerimiz, 66 mahallede hep beraber oluşumuz, bu Ramazanı çok anlamlı kıldı. Sevgili hemşerilerimize her şey helal olsun diyorum” diye konuştu.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler