1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sinan TURAN Sitemize konuştu "Böyle bir şeyi yapmam mümkün değil"
Sinan TURAN Sitemize konuştu "Böyle bir şeyi yapmam mümkün değil"

Sinan TURAN Sitemize konuştu "Böyle bir şeyi yapmam mümkün değil"

Konuyla ilgili olarak sitemize açıklama yapan Başarılı oyuncu Sinan TURAN, "Benim böyle bir şeyi yapmam mümkün değil,

A+A-

Diyrabakırsporun genç ve başarılı  oyuncusu Sinan TURAN, play off Eskişehir maçında doping içeren ilaç alması nedeniyle 2 yıl sahalardan uzak kalacak. 

BANA KOMPLO YAPILDI

Konuyla ilgili olarak sitemize açıklama yapan Başarılı oyuncu Sinan TURAN, "Benim böyle bir şeyi yapmam mümkün değil, neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım, daha çok gencim, önümde çok uzun yıllar var futbolumla da bir çok çevreden övgü aldığımı bilen biriyim, böyle bir doping olayına girmem mümkün değil, nasıl oldu, nasıl yapıldı bilmiyorum, kesinlikle bu konuda en ufak bir suçum yok, TFF nin bana vermiş olduğu 2 yıl futboldan men cezası bütün hayatımı alt üst etti, böyle bir şeyi benim aklımdan geçirmem bile mümkün değil, bunun adı resmen KOMPLODUR, ben futbolumla bir yerlere gelmeye çalışan bir insanım, bu tür ilaç, doping gibi şeylere ihtiyaci olan biri değilim. Hakkımı sonuna kadar aramayı düşünüyorum." dedi.

TAHKİM KURULUNUN GEREKÇESİNİ BEKLİYORUM

Sinan TURAN "Bu konuyla ilgili Avrupa Tahkim komisyonuna yani CAS'a başvurmayı düşünüyorum. Şu an TFF tahkim kurulunun gerekçeli kararını bekliyorum" dedi