1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şimdi kına yakabilirsiniz.!
Şimdi kına yakabilirsiniz.!

Şimdi kına yakabilirsiniz.!

DİYARİNSESİ.ORG - Geçtiğimiz hafta sonu Diyarbakırspor, kendi evinde oynadığı Çine Madran maçında çıkan saha olayları nedeniyle TFF Hukuk Kurulu tarafından PFDK sevk edildi.

A+A-
Bazı kendini bilmez bir kaç kişi yüzünden ceza kuruluna sevkdilen Yeşil-Kırmızılı kulübün nasıl bir ceza alıp almayacağı önümüzdeki günlerde toplanacak olan kurulun kararına kaldı.
 
ŞİMDİ KINA YAKSINLAR
 
Son yıllarda hemen hemen hiç bir ceza almayan Diyarbakırspor, şirketleşerek hiç kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde, sadece bir kişinin özverisiyle ayakta durmaya çalışırken, bizzat kendi taraftarları içerisinden bir kaç kişi tarafından geçen hafta oynadığı maç sonrası takım otübüsü taşlanmış ve bazı olaylar yaşanmıştı. Rakip takım ve oyuncuları için hiç bir sorun olmayan maç sonrası gözlmeci raporlarıyla PFDK na sevkedildi.
 
Kendi oyuncusunu, takım otübüsünü, hocasını, takımını taşlayan o zavallı mahlukatlara duyurulur.
 
TFF tarafından yapılan açıklamada,Hukuk Müşavirliği'nin 16.09.2014 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevk raporları aşağıda belirtilmiştir.
 
"YENİ DİYARBAKIR A.Ş Kulübü'nün 14.09.2014 tarihinde oynanan YENİ DİYARBAKIR A.Ş-ÇİNE MADRANSPOR 3.Lig 2.Grup müsabakasında Futbol Disiplin Talimatının 52. maddesi gereği "saha olayları" nedeniyle PFDK' ya sevkine karar verilmiştir." denildi.
 

HABERE YORUM KAT