1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Silvan'da yaz spor kursları başladı
Silvan'da yaz spor kursları başladı

Silvan'da yaz spor kursları başladı

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Silvan İlçe Kaymakamlığı ve Gençlik Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yaz spor futbol kursları başladı.

A+A-
Silvan ilçe şehir stadyumunda başlayan yaz spor futbol kurslarına 50 kursiyer başvurdu. Kurs öğretmeni Medet Kaydu, Silvan Kaymakamlığı ve Gençlik Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde yaz spor futbol kurslarının başladığını söyledi.
 
Kaydu, "Başvuruda bulunan 50 kursiyerimizle birlikte çalışmalarımıza başladık. Bu çalışmalar kapsamında kayıtlarımızda devam etmektedir. Kurslarımıza her geçen gün ilgi artıyor. Okulların tatil olmasıyla birlikte başlatmış olduğumuz bu kurslarımız sayesinde çocuklarımız sokaklarda ve internet kafelerde vakit geçirmeyecekler. Gençlerimiz spor yaparak enerjilerini ikiye katlayıp, tatilin keyfini çıkaracaklar. Kurslarımızda Nejat Eser Özbek, hocamızla birlikte haftanın Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 18.00'de ilçe stadyumunda çocuklarımıza yönelik kursumuz devam etmektedir. Öğrencisini kurslarımıza gönderen velilerimizi de kurslarımızı izlemeye davet ediyorum" dedi.
 
(İHY-YRT-Y)
 

HABERE YORUM KAT