1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sibel Can’ın evliliğine Hakan Ural sessiz kalmadı!
Sibel Can’ın evliliğine Hakan Ural sessiz kalmadı!

Sibel Can’ın evliliğine Hakan Ural sessiz kalmadı!

Şarkıcı Sibel Can’ın evlilik kararı herkesi şok etmişti. Eski eşi olan Hakan Ural canlı yayına bağlanarak eski eşinin evlilik iddialarıyla ilgili yorumda bulundu. İşte şoke eden gelişmeler...

A+A-

Şarkıcı Sibel Can’ın altı aydır birlikte olduğu iş adamı sevgilisiyle Fransa’da evleneceği haberleri dünün magazin gündemini belirlemişti. Ramazan Bayramı’ndan sonra üçüncü kez nikah masasına oturacağı iddia edilen Sibel Can’ın cephesinden konuyla ilgili bir açıklama gelmezken, eski eşi Hakan Ural telefonla bağlandığı Renkli Sayfalar adlı programda bu iddiaları “Kadının üç çocuğu var. Evlense arar tebrik ederim” sözleriyle adeta yalanladı.

Sibel Can 1988 yılında evlendiği Hakan Ural'dan 1999 yılında boşanmıştı. Bu evliliğinden bir oğlu ve bir kızı olan şarkıcı, 2000 yılında da müteahhit Sulhi Aksüt ile evlenmişti. Can'ın 10 yıl süren bu evlilikten de bir oğlu bulunuyor.

Sibel Can Ramazan Bayramı sonrası evleniyor

Şarkıcı Sibel Can sürpriz bir kararla altı aydır birlikte olduğu sevgilisiyle evlilik kararı aldı. Kısa bir süre önce yeni bir albüm çıkaran Sibel Can, geride bıraktığımız kasım ayından beri birlikte olduğu iş adamı sevgilisiyle evlilik kararı aldı. Monaco’da tanıştığı İngiliz iş adamıyla evlilik hazırlıklarına başlayan Can’ın bunun için seçtiği tarihse Ramazan Bayramı sonrası. Gelinlik için Nur Yerlitaş adının geçtiği düğün, Sibel Can’ın Fransa’daki evinde dostlar arasındaki bir törenle olacak. 46 yaşındaki Sibel Can’ın başından iki evlilik geçti.

HABERE YORUM KAT