1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Sezona geç kalınmasın'
'Sezona geç kalınmasın'

'Sezona geç kalınmasın'

Batman Petrolspor’lu taraftarlar uyardı ; “Sezona geç kalınmasın”

A+A-

Geçen sezon Batman Petrolspor’un son haftalarda lige tutunduğuna dikkat çeken Batmanlı futbolseverler, Kulüp Başkanı Aydın Gülmez’in tek başına takımı sırtladığını belirterek; “Yılların ekibi, 3. Ligden çıkamıyor. Yeni sezonda Kırmızı-Beyazlıların bir üst lige çıkması için şimdiden hazırlıklar başlatılmalı” diyorlar.

  “BATMAN, 3.LİGDEN KURTULMALI”

•    16 Yıldır 3. ligden çıkamayan Batman Petrolspor’un yeni sezonda güçlü bir ekip kurması için şimdiden hazırlıkların başlatılmasını isteyen futbolseverler, Kulüp Başkanı Aydın Gülmez’e güvendiklerini söylediler. Tek başına takımı sırtlayan Başkan Gülmez’in işinin kolay olmadığını belirten futbolseverler, şöyle konuştular; “Üç sezon önce kulübü, Türkiye Petrollerinden alan Aydın Gülmez’in şampiyonluk sözü vardı. Biz bu yıl Başkan Gülmez’in vaadi yerine getirip Batman’ın tek profesyonel temsilcisinin 3. ligden kurtaracağına inanıyoruz.”

•    DESTEK ŞART

•    Üç sezondur tek başına kulübü üstlenen Başkan Gülmez’in işinin kolay olmadığının farkında olduklarını da ifade eden futbolseverler; “İnşaat sektöründen daha çok kendini futbol takımına adayan Başkan Gülmez’in dışında da şehrin diğer dinamikleri de devreye girmeli. Bir üst lige çıkan takımlar hep destekle bir yere geliyor. Bu nedenle yeni sezonda Kulüp Başkanı Aydın Gülmez yalnız bırakılmamalı. Eğer yeni sezon güçlü bir takım oluşturmak isteniliyorsa, şimdiden çalışmalara başlanılmalı ve her sezon iki takım yerine güçlü bir ekibi kurup sezona başlanılmalıdır. Tüm olumsuzluklara rağmen Kulüp Başkanı Gülmez’e güveniyoruz.”

HABERE YORUM KAT