1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sezon sonu acı gerçekler / Hakan ÜNLÜ yazdı
Sezon sonu acı gerçekler / Hakan ÜNLÜ yazdı

Sezon sonu acı gerçekler / Hakan ÜNLÜ yazdı

Diyarbakırspor'u yakından takip eden isimlerden Hakan Ünlü isimli bir taraftarımız dün oynanan Denizli Belediyespor karşılaşması için İstanbul'dan Diyarbakır'a maç için geldi.

A+A-
Hakemler, TFF, hep yazarlar yazdı çizdi, bu kez tarafar konuşsun istedik, İşte Hakan Ünlü kardeşimiz tamda yüreğinden geçenleri sıcağı sıcağına yazmış.. Sözü uzatmadan Hakan Ünlü'nün 
Sezon Sonu Derlemelerim; başlıklı yazısını okuyalım...
 
1-Bugün maç için istanbuldan geldim.9 da geri döndün şimdi evime giriş 
yapabildim. Önce bunu belirtmem lazımki harikulade bir taraftar harikulade bir atmosfer vardı.Bundan ötürü Ramazan Tugay 'a ve aslanlarına teşekkür ederim. Gönül isterdi, futbolcuların aldığı primi bu maç bu asıl emekçiler alsaydı.Saygıdeğer abim, takımımız kazansaydı maç sonrası sizi ziyaret edecektim ama malum olaylar olunca herkes kendi canının derdine düştü hakkını helal et.
 
2-Sahada taraftarından zerre kadar feyiz almamış, salak salak amaçsızca oynayan bir Diyarbakırspor vardı.Ben sezon başından beri izlemedim. İstanbul ve çevre illerdeki bazı maçlara gittim nitekim onlarda da takım dökülüyordu. Geçen sezon takımı pis eden akebinde sezon başında da Maraş grubunu takıma sokan, sonra silvan grubuyla devam eden kulübün sahibi ve akıl adamarıda bu başarısızlığın sorumlularındandır. Yapılan transferlerki özellikle ikinci yarıdakiler incelenmelidir.
 
35 numara, 72 numara gibi facia transferleri sezon başında tüm yerel siteler gazeteler yazdı. Dinlemeyen kulübün sahibi bu durumun sorumlularındandır.
 
3-Bu maçta hakem maçı katletti yada etmedi onu sonra yazacam ama gol attık verilmedi mi?Adamların iki tane direkten topları döndü.Bizim kaç şutumuz vardı? 35 numaralı topçumuz ki ben kendisinin topçu olduğuna inanmuyorum.İki tane ceza sahasında %100 riskli posizyona girdi.Rakibi inirdi topu dışarı attı.Üçüncüde hakem verdi/haklısını haksızına sonra gelecem.
 
Biz ne yaptık?Bunu söyleyin.Biz ne oynadık?
4-İki senedir özellikle yerel basının şişirmesiyle giden bir takımımız vardı.3.Lige çıktığından beri kaç hoca gönderdi?Kaç menajer getirdi?Kaç başkan vekili tayin edildi? görün artık bu iş böyle olmuyor.Takımın başına Abdurrahman Yakut gibi sporuda bilen, masa başı işlerde de memleketi ezdirmeyen, hakkını arayan yöneticiler lazım.Yok bu ligde oynamayız, yok kendi kendimize lig kurarız. Çocuk oyuncağı mı bu? İlhanlı, memleketi düşünüyorsa ADAM AKILLI YÖNETİM Kursun. Kendini düşünüyorsa
 
TEK ADAMLI ŞEKİLDE DEVAM ETSİN.
5-Bu takımda kaleci hariç herkes gönderilmelidir. Doksan dakika yatacaksın, golü yiyince rakibe saldırıp taraftarı tahrik edeceksin. Taraftar olay yapınca hepsi ceza alacak, siz seneye belkide Denizli Büyükşehir Belediyesporda oynayacaksını. Ben gurbetteyim size çok hakkım geçmedi, bugün maddi manevi dışında ama eğer varsa bir hakkım helal etmiyorum sizlere. Benim için hakem makem olayı işin bahanesidir. 
 
 
6- Sezon içerisinde sürekli olarak İÇİMİZDEKİ DÜŞMANLARI AÇIKLAYACAĞIZ diyen gazeteci Saffet Azbay abim başta olmak üzere diğer yazarlarımız,sitelerimiz,gazetelerimiz. Sizlere inanmak için son şansınız. Ya çıkın bu memleketin düşmanı kimdir söyleyin yada elinizi ayağınızı çekin artık bu memleketten.
 
7- Milletvekilleri, Belediye Başkanları, seçilmişler bu kente sahip çıkması gerekenler.. Bu memleketin anasını ağlattınız. Diyarbakırsporu bitirdiniz. Sporu bitirdiniz. İnşallah sizde bitersiniz.
 
8-Hakem, haklıda olsan haksızda olsan seninde ..
HAKAN ÜNLÜ / 19.05.2015

HABERE YORUM KAT