1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Seyrantepespor kompleksine modern kantin isteniyor
Seyrantepespor kompleksine modern kantin isteniyor

Seyrantepespor kompleksine modern kantin isteniyor

DİYARBAKIR - Diyarbakır’da gün geçtikçe spor bakımından ileri adımlar atılan Seyrantepespor kompleksinde,ki stadlarda 2 ve 3 lig maçlarının yanı sıra, BAL ligi, Coca – Cola Akademi ligi ile bir çok amatör futbol maçları oynanıyor.

A+A-

Futbol adamları,futbolcular ile maçları izlemeye gelen bir çok taraftar Seyrantepe Kompleksindeki tek eksikliğin modern şarlar uygun otoracak , dinlenecek bir kantin’in olmayışı.

Herkesin tek bir konuda birleştiği tek istekleri bir an evel kış ayladı tam başlamadan iyi bir hizmet veren kantinin yapımasıdır.

İsminin açıklanmasını istemeyen 1 teknik direktör ile 2 antrenör ile futbolcu ve seyirci adına bir gurup yaptıkları ortak açıklamada, “ Seyrantepe Spor kompleksinde kentimizin kalbi atıyor, Takımlarımız ve rekipleri maçlarını oynuyorlar. Bizler ile birlikte bir çok yabancı misafir ile taraftar ve futbolcularımız ister yaz ister kış aylarında olsun faydalanacağı bir kantin bulamıyor.

Komplekste 20 yılı aşkın bir kantin var fakat yer küçük dar ve elverişsiz olduğu için tam manasıyla hizmet verilemiyor. Bizim istediğimiz modern şartlara uygun bir kantinin bu güzelim tesislere yapılması gerekmektedir.

Eğer yapılırsa çok iyi olacak herkes ihtiyacını bu kantinde karşılıyabilecek. Yetkilelerden ricamız bizlerin bu isteklerini yerine getirsinler Seyrantepe Spor kompleksinede bu yakışır “ dediler.

HABERE YORUM KAT