1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Seyrantepe'deki çim saha neden hizmet veremiyor?
Seyrantepe'deki çim saha neden hizmet veremiyor?

Seyrantepe'deki çim saha neden hizmet veremiyor?

Seyrantepe Spor kompleksinde tesisler yapılıyor yapıldıda çok eksiklikler göze batıyor ve maçların oynanmasını aksatıyor.

A+A-

Sentetik sahadaki hert tarafı açık. Koltukları maç izlemeye müsait değil. İkincisi 11.01 2016 da yapımına başlayan 09.05.2016 bitirilen 671.250.00 TL’lik 1 nolu çim  sahanında tribün koltuklarıda nizamı yapılmamış.

Öte yandan yapılan çim sahada maç oynama hizmeti  verilmiyor. Çim konusunda sorunlar varmış. Niye dikkat edilmedi, çim konusu çok önemlidir. Hazır olacak saha hazır  olmadı.Takımlar saha bulamıyor maç yapmaya,Seyrantepe (1) nolu doğal çim sahanın bir an önce hizmete açılması gerekmektedir.  Amed Sportif ile Diyarbekirspor bir sahada her hafta maç yapıyorlar. B u 34 maçı ve kupa maçlarınıda bu stad zeminin kaldıramayacağı söyleniyor.

Birde Diyarbekirspor’un idman sahasında hem haftanın  5 günü idman ve  resmi  Coca – Cola Akademi liginin her hafta iki maçı oynanıyor. Futbol otoriteleri Seyrantepe spor kompleksindeki bu eksikliklerin bir an önce düzeltilmesi için yetkilileri bu konuda göreve davet ettiler.

HABERE YORUM KAT