1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Seydaoğlu ameliyat oldu seçmenleri yalnız bırakmadı
Seydaoğlu ameliyat oldu seçmenleri yalnız bırakmadı

Seydaoğlu ameliyat oldu seçmenleri yalnız bırakmadı

Diyarbakır’ın 20-21. Dönem milletvekili olan ve halkın gönlünde taht kuran Sebgetullah Seydaoğlu kalp ameliyatı oldu.

A+A-

Sevenleri ve seçmenlerinin bir an bile başından ayrılmadığı Seydaoğlu’nun 5 damarı değiştirilerek başarılı bir bay pas ameliyatı gerçekleştirildi.

Hayırseverliği ve siyasetçi kimliğiyle ön plana çıkan Diyarbakırlıların gönlünde adeta taht kuran 20-21 dönem milletvekili Sebgetullah Seydaoğlu kalp ameliyatı oldu. Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Prof.Dr. Oğuz Taşdemir tarafından gerçekleşen ameliyatta Seydaoğlu’nun 5 damarı değiştirilerek bay pas gerçekleştirildi.

SEYDAOĞLUNA ZİYARETÇİ AKINI

4 buçuk saat süren ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan seydaoğlu birgün yoğun bakımdan kaldıktan sonra özel odaya alınan Seydaoğlu’nu sevenleri ve seçmenlerinin yanı sıra bir çok siyasi isimde ziyaret etti. Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, Eski Devlet Bakanı Ahmet Cemil Tunç, Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, Eski Milletvekilleri, Ömer Vehbi Hatipoğlu , Haşim Haşimi, Osman Aslan, Abdulsamet Turgut, Mesut Değer, Halil İbrahim Çelik’in yanı sıra bir çok siyasetçi ve Diyarbakır’dan giden seçmenleri de Seydaoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretler esnasında hastane içerisi ve bahçesi adeta çiçek bahçesine döndü.

SEYDAOĞLUN’DAN TEŞEKKÜR

Diyarbakır’ın 20-21. Dönem milletvekili olan Sebgetullah Seydaoğlu Çok şükür başarılı bir ameliyat oldum . şuan çok iyiyim Sağolsun arayan soran ziyaretime gelen değerli sevenlerime dostlarıma dualarını esirgemeyen tüm sevenlerime yakınlarıma seçmenlerimden Allah razı olsun , sonsuz teşekkür ediyorum .

HABERE YORUM KAT