1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde heyecan dorukta!
Seviyor Sevmiyor yeni bölümde heyecan dorukta!

Seviyor Sevmiyor yeni bölümde heyecan dorukta!

Seviyor Sevmiyor 6. bölümde izleyenleri ekrana kilitliyor. ATV'nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor 6. yeni bölümü yarın Yiğit ve Tuna, Deniz'in değişimine karşı şok oluyorlar.

A+A-

Seviyor Sevmiyor yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz yaşanıyor. Deniz ve Yiğit başbaşa iş gezisine gidince ortalık karışıyor. Peki Seviyor Sevmiyor yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte Seviyor Sevmiyor yeni bölüm fragmanı ve detaylar..

Seviyor Sevmiyor 6. yeni bölüm yine ortalık karışıyor. Yapımcılığını MF yapım'ın üstlendiği başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı, gibi isimlerin yer aldığı Seviyor Sevmiyor 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

Seviyor Sevmiyor 6. bölüm fragmanı ile 21 Ağustos Pazar saat 21:00'da Atv ekranında...

SEVİYOR SEVMİYOR 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI
SEVİYOR SEVMİYOR 6. BÖLÜM ÖZETİ
Deniz ve Yiğit arasında yaşanan aşk karmaşasında neler yaşanacağı belli oluyor. Bundan sonra daha dikkatli ve detarikli olacakları ikili herkesten gizleyecekler bir aşka doğru yola çıkıyor. Dizinin en çok konuşulan ismi Tuna Ertük yine büyük bir sürprize yol açacak. Bu büyük sürpriz de ne yaşacağı bir hafta daha beklemek zorundasınız. Eski bölümleri kısa olan dizinin artması için yeni bölümlerin büyük ses getirmesi bekleniyor.

Seviyor Sevmiyor dizisinde son bölümde Yara Bandı sahnesi görülmee değerdi. Çok güzel bir şekilde ekrana gelen sahne güldürmeyi başardı. Bu sahne için taraflar oldukça fazla bekledi ve sevilen dizi yine kahkaha attırmayı başardı.

Deniz aslan haftaya gelecek bölümde daha büyük sürprizlerle karşılaşacakların müjdesini vererek hayranlarına resmen bir hafta bekleyin demeyi ihmal etmedi.

Seviyor Sevmiyor'dan muhteşem dönüş

Seviyor Sevmiyor, tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olarak 100 program arasında zirveye yerleşti.

Seviyor Sevmiyor, Tüm Kişilerde 3.57 izlenme oranı ve 12.88 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 3.50 izlenme oranı ve 13.17 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

fft16_mf7523272.gif

BAŞROL OYUNCULARI
Zeynep Çamcı (Deniz Aslan)

Esas kızımız… Her ne kadar o kendisini ikinci kız olarak görse de, hatta hayattaki rolünün bir figürandan farksız olduğunu düşünse de Deniz Aslan bizim esas kızımız… Heyecanlı, endişeli, panik-atak bir kız.. 

Stresli zamanlarda alakasız özlü sözler söylemek, nefesini tutarak kendini boğmaya çalışmak, evdeki mobilyaların altına saklanmak gibi huyları var. Stresli olmadığı zamanlar son derece eğlenceli, deli dolu, enerji patlaması yaşayan bir kız. Hayata karşı her daim umutlu, naif bir bakışı var… Kötülük hiç uğramamış içine... Haksızlığa tahammülü yok... Fedakar, sahiplenici biri... Acayip çalışkan... Tam bir takım oyuncusu…

Gökhan Alkan (Yiğit Balcı)

Deniz'in ilk aşkı... Sert mizaçlı, sınırları olan, hadsizliği sevmeyen, otoriter bir adam... Yiğit'i gülerken yakalamak zor. Tam bir buz adam... Özellikle iş hayatında fazla prensipli ve katı… Küçük bir kum saati var Yiğit'in. Biriyle vakit kaybetmek istemediğinde onu çevirip karşısındakine tahammül edebileceği limiti koyuyor. 

Kum saati dolunca karşısındaki artık konuşma şansını kaybediyor. Bir karar vereceği zaman kollarını sıvıyor. Etrafına karşı görünmez bir duvarı var. O duvarı aşabilmek hiç de kolay değil... Sokakta bile aklında iş var. Bu yüzden karşıdan karşıya geçerken bile elinden iPad'ini eksik etmiyor. Çoğu zaman o kadar konsantre oluyor ki, söylenenleri dahi duymuyor.

HABERE YORUM KAT