1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Seviyor Sevmiyor Çarşamba Atv'de başlıyor!
Seviyor Sevmiyor Çarşamba Atv'de başlıyor!

Seviyor Sevmiyor Çarşamba Atv'de başlıyor!

Atv ekranlarının yeni ekranlara gelecek dizisi Seviyor Sevmiyor izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Seviyor Sevmiyor yoğun bir set çalışmasının ardından ekranlara gelecek. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Seviyor Sevmiyor dizisinin ayrıntıları...

A+A-

Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapmak isteyen diziler arasında yer alan Seviyor Sevmiyor ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Oyuncu kadrosunda başarılı isimleri barındıran Seviyor Sevmiyor nefesleri kesecek. Seviyor Sevmiyor 1. bölümüyle 15 Haziran Çarşamba günü saat 21:00'de Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak. 

SEVİYOR SEVMİYOR 1. BÖLÜM FRAGMANI


Çocukluk aşkı olan bir çift yıllar sonra bir araya gelirse...
 
Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)'in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika'ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler.
 
Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)'in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.
 

HABERE YORUM KAT