1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Seviyor Sevmiyor 5. bölüm nefesleri kesecek!
Seviyor Sevmiyor 5. bölüm nefesleri kesecek!

Seviyor Sevmiyor 5. bölüm nefesleri kesecek!

Atv ekranlarında yayınlanan Seviyor Sevmiyor bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 5. bölüm fragmanı yayınlanan Seviyor Sevmiyor izleyicileri ekrana kilitleyecek.

A+A-

Başrollerinde Zeynep Çamcı ve Gökhan Yıldız'ın rol aldığı dizi Seviyor Sevmiyor yoluna dolu dizgin devam ediyor. 5. bölüm fragmanı yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisinin yapımcılığını Faruk Bayhan yapıyor. Seviyor Sevmiyor her Çarşamba saat 20:00'de Atv ekranlarında izleyici ile buluşuyor...

SEVİYOR SEVMİYOR 5. BÖLÜM FRAGMANI


SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz'in morali yerlerdedir.
 
Yiğit dergi çekimi için ünlü fotoğrafçı Cengiz Tarhan'dan randevu almıştır. Yiğit'in şoförlüğünü yapma işi Deniz'e kalır. Deniz, yolda Yiğit'i çileden çıkartacak bir hata yapar.
 
 İrem ise babasından ötürü kötü hissetmektedir. Sürpriz bir şekilde yanında Yiğit yer alır. Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz'in morali yerlerdedir. Tuna ona büyük destek olur. Ancak Deniz içtiği bozuk çayın da etkisiyle Yiğit'i arayıp her şeyi itiraf eder.
 
SEVİYOR SEVMİYOR HİKAYE VE KÜNYE
 
"Keşke küçük Deniz ve küçük Yiğit olarak kalabilseydik..."
 
Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)'in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika'ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)'in hayatında başka değişimler de olur.
 
Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

HABERE YORUM KAT