1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şeva Futbole Saat 22.35'te TRT ŞEŞ' te Ekrana Geliyor
Şeva Futbole Saat 22.35'te TRT ŞEŞ' te Ekrana Geliyor

Şeva Futbole Saat 22.35'te TRT ŞEŞ' te Ekrana Geliyor

Şeva Futbole Saat 22.35'te TRT ŞEŞ' te Ekrana Geliyor

A+A-

Süper Lig'de muhteşem maçlar ve muhteşem goller bu akşam saat 22.05'te Şeva Futbole'de Süper Ligin bütün maçları ve atılan goller. Tartışmalı pozisyonlar ve önemli maçların geniş özeti bu akşam Şeva Futbolede ekrana geliyor.

Diyarbakırspor ve bölge takımlarıyla ilgili haberler ve yorumlar TRT ŞEŞ' te Şeva Futbole'de

Diyarbakır Stüdyolarından canlı olarak yayınlanacak olan programı, sitemiz spor koordinatörü Mehmet Yılmaz Bay sunarken, program yorumcuları ise Galatasaray'ın unutulmaz yıldızı Mehmet Gönülaçar ile Batman Petrolsporun eski kaptanlarından Sait Baymaz ve Diyarbakırspor'un Eski Kaptanlarından Ramazan Kahramaner yorum yapacak.

Programa görüş ve önerileriniz için mail: trt6spor@trt.net.tr SMS için Büyük harflerle SEVA yazıp boşluk bıraktıktan sonra mesajınızı yazıp 5600'a göndermeniz yeterli. Ayrıca Şeva Futbole spor programına facebook ve Twitter sayfasından on line ulaşıp mesajlarınızı yaza bileceksiniz. facebook.com/sevafutbole Twitter/sevafutbole


Programa görüş ve önerileriniz için mail: trt6spor@trt.net.tr SMS için Büyük harflerle SEVA yazıp boşluk bıraktıktan sonra mesajınızı yazıp 5600'a göndermeniz yeterli.
Programa görüş ve önerileriniz için mail: trt6spor@trt.net.tr SMS için Büyük harflerle SEVA yazıp boşluk bıraktıktan sonra mesajınızı yazıp 5600'a göndermeniz yeterli. Dünyanın ilk kürtçe spor programı "Şeva Futbole'yi" bu akşam saat 22.00'dan itibaren buradan Canlı olarak izleyebilirsiniz.
FACEBOOK ÜZERİNDEN MESAJLAR:

TWİTTER: twitter@sevafutbole (Diyarinsesi.org) 

HABERE YORUM KAT