1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Serkay özür diledi
Serkay özür diledi

Serkay özür diledi

'Survivor 2016' yarışmacının yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, "Semih'in sakatlığı üzerine çok büyük bir gerilim yaşandı.

A+A-

İstenmeyen olaylar maalesef yine oldu. Burada benim takıldığım bir konu var. Artık oyları aldınız, oylama olmadığı için seninle daha rahat konuşacağım.

Oyun anındaki heyecanı anlayabiliyorum. Sen şunu çok unutuyorsun. bugün de bir milat olsun, unutma. Televizyonculukta en büyük sermayemiz natürelliğimiz. Doğru insanlar seçtiğimiz için her sene başka bir hikaye çıkıyor. Ağzımızdan çıkan kelimelere dikkat etmek zorundayız. Hep olaylar içinde bir yüksellip hiç kimseye bir şey söylemesen de kendine söylüyorsun. Mesela 'Lale' ne demek? Bu romantik bir laf mı? Argo değil, ama bir bitki ismi. Ancak ne olduğunu herkes anlıyor" ifadelerini kullandı.  
 
SERKAY'DAN ÖZÜR
 
Bu sözler üzerine Semih'e geçmiş olsun dileklerini ileten Serkay Tütüncü, "Normal hayatımda da bazen argo kelimeler kullanıyorum. Çok fazla sakat olmadığı anları hatırladığım için yalancı çobana döndü. Ağzıma tutabilmek için bazen denize falan gidiyorum. Refleksen ağzımızdan bazen yanlış şeyler çıkabiliyor. Özür diliyorum" şeklinde konuştu.   
 
Son olarak Ilıcalı, "Özürünü ben olumlu karşılıyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT