1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Serkan Bayhan ''Centilmenlik Kazansın''
Serkan Bayhan ''Centilmenlik Kazansın''

Serkan Bayhan ''Centilmenlik Kazansın''

Pazar günü Bölgesel Amatör Lig'de Play Off baraj maçında karşı karşıya gelecek olan Bismil Belediyespor ve Yolspor'un yöneticileri,TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan'ın ev sahipliğinde bir araya geldi.

A+A-

TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan,Pazar günü oynanacak Bismil Belediyespor-Yolspor Play Off maçı öncesinde iki kulübün yöneticileriyle bir araya geldi. Bayhan,taraflardan maçın centilmenlik içerisinde Diyarbakır'a yakışacak ölçüde geçmesini istedi.

Pazar günü Bölgesel Amatör Lig de gelecek sezon mücadele etmek için Play Off baraj maçında karşı karşıya gelecek olan Bismil Belediyespor ve Yolspor'un yöneticileri,TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan'ın ev sahipliğinde bir araya geldi.

Toplantıya iki kulübün yöneticilerinin yanı sıra ASKF Başkanı Remzi Dayan, İl Hakem Kurulu Başkanı Aykut Gençoğlu ve Futbol İl Temsilcisi Mehmet Altındağ da katıldı.

Toplantıda maçla ilgili önlemler ele alınarak bunlar karar altına alındı. İki kulübün yöneticileri de maçın sonucu ne olursa olsun centilmenliği elden bırakmayacaklarını,Diyarbakır'a yakışacak güzel görüntüleri ve mücadeleyi sporseverlere izleteceklerin sözünü vererek karşılıklı olarak birbirlerine başarılar dilediler.

TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan'da Maçın Pazar günü saat 14.30'da Seyrantepe tesislerinde oynanacağını, taraflardan skor ne olursa olsun her türlü sonuca rıza göstererek saha içinde centilmenliğin ön plana çıkmasını istedi.

HABERE YORUM KAT