1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Serhat Altınar,göz dolduruyor
Serhat Altınar,göz dolduruyor

Serhat Altınar,göz dolduruyor

Diyarbakır’ın başarıl amatör külüplerinden D.S.İ Spor’un alt yapı takımlarından 16 yaşındaki başarılı genç isim kaleci Serhat Altınar,göz dolduruyor.

A+A-

Bu nedenlede bir takım tarafındanda takibe alındı.DSİ Spor’un 16 yaşındaki kalecisi Serhat Altınar , artan performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

​Genç yaşına rağmen, gün gittikçe artan performansı ve kendine olan güveni nedieni ile büyük beğeni topluyor. Gelecek vaad eden kaleciler arasında gösterilen Serhat Altınar,yaptığı açıklamada,  “ 10  Yaşından beri kalecilik yapıyorum. Çünki kaleciliği çok seviyorum. Kendimide güveniyorum, bana güvenenlerede mahçup olmuyorum. 3 Sezon Amed Sportif Faaliyetler  kulübünün alt yapısında oynadım.

​ 2  Sezondurda DSİ spor alt yapısında hizmet veriyorum U – 16 ve U 7 takımlarında oynadım oynuyorum. Pozisyon bilgim gittikçe artıyor reflekslerim süper. İşin doğrusu her geçen gün kalemde dahaad güven veriyorum. Alt yapı antrenörlerim çok şeyler öğrettiler.  Benim için okul ve kalecilik bu iki düşüncemdede başarılıyım dahada olacağım “ dedi.

HABERE YORUM KAT