1. HABERLER

  2. VEFAT-TAZİYE

  3. Şeref Değer ağabeyimizi kaybettik
Şeref Değer ağabeyimizi kaybettik

Şeref Değer ağabeyimizi kaybettik

Diyarbakır'ın eşraflarından Şeref Değer bugün hakka yürüdü.

A+A-

Diyarbakır'ın önemli simalarından Şeref Değer'i maalesef bugün kaybettik. Diyarbakır tarihinin önemli isimlerinden biri olan Şeref Değer hayata gözlerini yumdu.

Merhum büyüğümüz Şeref Değer'in naaşı bugün Ofis Berat Camisinde kılınacak cenaze namazının ardından, Mardinkapı Asri mezarlığında toprağa verilecek. 

Şeref Değer ağabeyimize Allah'tan rahmet ve mağfiret diliyoruz. mekanı Cennet olsun. Geride kalan başta ailesi olmak üzere tüm dostları ve Diyarbakırımızın başı sağoslun...

Diyarbakır Kültür -Turizim ve Musiki Derneği (Diktumder) Yönetimi adına Başkan Kenan Aksu yaptığı açıklamada, Şeref Değer gibi bir değeri kaybetmenin üzüntüsünü tarif etmenin zor olduğunu belirterek şunları söyledi: "Şeref Değer gibi bir değeri kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Diyarbakır çok öenmli bir değerini kaybetmiştir. Ondan geriye yani nesillere çok şey bıraktı. Diyarbakır tarihinde, müziğinde, çok önemli eserler bırakarak aramızdan ayrıldı. Bıraktığı eserlerle yaşayacak. Rabbim mekanını cennet eylesin. Ailesine ve tüm dostlarına başsağlığı diliyoruz.

CENAZE NAMAZI: 02 EYLÜL 2015 / BERAT CAMİ ÖĞLEN NAMAZI SONRASI

MARDİNKAPI ASRİ MEZARLIĞI

DİYARBAKIRLILAR YASEVİ

İLETİŞİM İÇİN OĞLU:

DT (DİŞ HEKİMİ) YALÇIN DEĞER: 0533 241 20 88

ŞEREF DEĞER'İN MERYOMOYU SESLENDİRDİĞİ SON VİDEOLARINDAN BİRİ

TIKLA İZLE

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler