1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Serdar Ortaç ve Hande Yener ortak albüm çıkarıyor
Serdar Ortaç ve Hande Yener ortak albüm çıkarıyor

Serdar Ortaç ve Hande Yener ortak albüm çıkarıyor

Muğla’nın Bodrum ilçesinde uzun bir süre sonra sahne alan Serdar Ortaç Hande Yener ile beraber ortak albüm çıkaracağını açıkladı.

A+A-

Gümbet Barlar sokağında bulunan Pasha Clup de sahne alan Serdar Ortaç hayranları ile bir araya geldi. Yaklaşık 2 bin kişinin dinlemeye geldiği mekanda adım atacak yer kalmadı. Eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Ortaç sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.


ORTAÇ’IN EŞİ DJ’LİK YAPACAK 


Ortaç, eşi Chloe Loughnan dj olmaya merak sardığını belirterek “eşim ile birlikte İzmir Arena’da sahne alacağız. Eşim dj olmayı sevdi. Benden önce sahneye çıkarak gelenleri coşturacak. Daha sonrada sahneye ben çıkacağım” ifadelerini kullandı. 


ESKİ ŞARKILARIN TADINDAN ŞARKILAR YAPACAĞIM 


20’ci albümünü çıkardığını sözlerine ekleyen Ortaç “Bir sanatçıyı 20 yıldır üst üste dinlemek kolay bir şey değil. Şarkılarımın daha üste çıkması için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Eski şarkılarımın tadını yakalamaya çalışıyorum. Her albümde farklı tatlar oluyor. Bu albümümde ise farklı lezzetler var. Müzik değişiyor, müşteri değişiyor, müzik dinleyicisi değişiyor. Bizim yaşımız büyüyor onlar yeni genç oluyorlar”dedi. 


HANDE YENER İLE DÜET YAPTI 


Gazetecilerin sorularını yanıtladıktan sonra sahneye çıkan Ortaç’ı dinlemeye ünlü pop sanatçısı Hande Yener’de geldi. Bir süre yerinde dans eden Yener daha sonra Ortaç’ın ısrarı üzerine sahneye çıktı.Yener, Ortaç ile birlikte Sebastiyan parçasını seslendirdi. beraber düet yapan ikili hayranlarına beraber ortak bir albüm yapacaklarını da açıkladı. İkilinin açıklamasının ardından Yener sahneden inerek yerine geçti. Serdar Ortaç’ın şarkıları ile yerinde duramayan Hande Yener Ortaç sahneden inene kadar mekandan ayrılmadı.


Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Ortaç ise söylediği şarkılarla Haranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.  

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler